Iespēja pieteikties dalībai starptautiskā iekļaušanas un dažādības forumā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 11. martam pieteikties starptautiskam iekļaušanas un dažādības forumam, kas no 2024. gada 11. līdz 14. jūnijam notiks Ostendē, Beļģijā. Tā būs īstā vieta ikvienam, kas aktīvi darbojas iekļaušanas un dažādības jomā!

Iekļaušanas un dažādības forums (ID forums) pulcēs 130 dalībniekus, lai dalītos pieredzē, labajās praksēs un lai sniegtu priekšlikumus, kā Eiropas Savienības (ES) jaunatnes programmas padarīt iekļaujošākas un pieejamas visiem.

ID forums ir ikgadēja konference, ko organizē SALTO iekļaušanas un dažādības resursu centrs ar mērķi veicināt iekļaušanas un dažādības jomas redzamību, veicināt saikni starp iekļaušanas praksēm, politiku un pētniecību ES jaunatnes programmu ietvaros. 2024.gada ID forums notiek Beļģijas ES prezidentūras un ES jaunatnes programmu vidus termiņa izvērtēšanas laikā. Tā centrālā tēma būs jaunatnes politikas, iekļaušanas un dažādības lobēšanas un interešu aizstāvības loma jaunatnes programmu attīstībā.

Foruma mērķi ir:

  • dalīties iekļaušanas un dažādības lobēšanas un interešu aizstāvības pieredzē un mācīties no tās;
  • izvērtēt iekļaušanas un dažādības jomā sasniegto pašreizējās ES jaunatnes programmās un prognozēt iespējamos nākotnes izaicinājumus un izdevības;
  • nodrošināt vietu dialogam un savstarpējam atbalstam starp “Erasmus+” aģentūru iekļaušanas un dažādības vēstnešiem, projektu īstenotājiem un citiem iekļaušanas un dažādības jomā iesaistītajiem.

Forumā paredzēts izmantot neformālās izglītības metodes, dalīties ar profesionālo un personisko pieredzi iekļaušanas un dažādības jomā, kā arī iepazīties ar vietējām iniciatīvām un organizācijām Ostendē.

Pieteikšanās

Forumam līdz 11. martam aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, jauniešu līderus, sociālos darbiniekus, kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām; aktīvistus, politikas veidotājus, pētniekus, kuru darbs saistīts ar jaunatnes jomu, iekļaušanu un dažādību, interešu aizstāvību. Īpaši aicināti pieteikties dalībnieki, kam pašiem ir personiska pieredze sociālu, ekonomisku, ģeogrāfisku vai citu šķēršļu pārvarēšanā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļvietnē.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības rīkojošā organizācija (SALTO Iekļaušanas un dažādības resursu centrs) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: Lelde.Vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »