Aicinām pieteikties tiešsaistes mācību pasākumam “Keep it real! 2022 ievads”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties tiešsaistes mācību pasākumam veiksmīgas jauniešu apmaiņas projekta sagatavošanai “Keep it real! 2022 ievads”, kas norisināsies 20. jūlijā tiešsaistē. Pasākums ir paredzēts dalībniekiem bez vai ar nelielu pieredzi jauniešu apmaiņu projektu sagatavošanā, kā arī kalpos kā ievadmācības septembra klātienes mācībām “Keep it real! 2022”. Tiešsaistes mācību ievadkursā paredzēts runāt par jauniešu apmaiņu projektu realitāti un pieredzi, izaicinājumiem un noderīgiem padomiem. Dalībniekiem būs iespēja iegūt pamatzināšanas par jauniešu apmaiņu projektiem.

Tiešsaistes ievadmācību galvenais mērķis ir:

  • Iepazīstināt ar projekta īstenošanas galvenajiem aspektiem.
  • Palīdzēt apzināt savas stiprās puses un ideju potenciālu.
  • Dalīties ar labās prakses piemēriem un iedrošināt aktīvi iesaistīties projekta izstrādē.
  • Iepazīstināt ar gaidāmā septembra klātienes mācību kursa galvenajiem aspektiem.

“Keep it real! 2022” mācību tiešsaistes ievadkurss norisināsies 20.07.2022. pl. 14:00-16:00 pēc Lietuvas laika, platformā zoom.us. Piedaloties tiešsaistes mācību ievadkursā, dalībnieki arī automātiski tiks apstiprināti septembra klātienes mācību kursam, kas norisināsies 05.09.-09.09.2022., ja par to tiks izrādīta interese.

Mācību dalībnieku profils: jaunatnes darbinieki, jaunatnes līderi, jauniešu projektu vadītāji. Mācību ievadkursā tiek aicināti pieteikties jaunieši, kas aktīvi iesaistās jauniešu projektu plānošanā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 19. jūlijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »