Aicinām pieteikties mācību kursam “Adventure Europe”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties dalībai starptautiskās mācībās “Adventure Europe”, kas norisināsies no 2. līdz 8.oktobrim Circeo nacionālajā parkā Sabaudijā, Itālijā. Mācību kurss sniegs jaunas, inovatīvas un interesantas idejas profesionāļiem sociālā darba vai darba ar jaunatni jomā, kuri strādā ar jauniešiem no sarežģītiem sociāliem, ekonomiskiem, psiholoģiskiem apstākļiem vai jauniešiem NEET situācijā.

Mācību kurss ir paredzēts jaunatnes darbiniekiem un sociālajiem darbiniekiem, kuri darbojas ar jauniešiem (tajā skaitā, jauniešiem institucionālajā aprūpē) un vēlas apgūt piedzīvojumu un āra dzīves eksperimentālās mācīšanās pieejas, lai atbalstītu jauniešu mācīšanos, labbūtību un mentālo veselību.

Adventure Europe” ir ilgtermiņa mācību kurss, kurā ir plānotas vēl 2 mācību daļas:

  • 2022. gada novembrī/2023.gada.februārī – praktiskie uzdevumi mājās un 5 koučinga sesijas tiešsaistē;
  • No 2023.gada 30.marta līdz 2.aprīlim – mācību noslēgums un tīklošanās Itālijā. Grupa tiksies, lai dalītos pieredzē un reflektētu par mācīšanās procesu. Dalībnieki uzsāks darbu arī pie Eiropas projektu izstrādes un apgūs, kā pieteikties Erasmus+ finansējumam jaunatnes jomā.

Plašāka informācija  un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 22. jūlijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē .

Dalīties
Translate »