Aicinām pieteikties mācībām mentoriem programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektos

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 28. oktobrim pieteikties mācībām mentoriem programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektos, kas norisināsies no 12. līdz 16. decembrim Salonikos, Grieķijā.

Mācību mērķis ir attīstīt dalībnieku mentoringa kompetences, izmantojot dažādus rīkus, metodes, interaktīvas aktivitātes, savstarpējo (peer-to-peer) mācīšanos un refleksiju, lai uzlabotu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu kvalitāti un sniegtu atbalstu brīvprātīgajiem.

Šis mācību kurss piedāvā:

  • radīt dziļāku izpratni par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba nozīmi un veidot kopīgu redzējumu par tajā iekļauto projektu kvalitātes aspektiem;
  • gūt atbalstu labās prakses un dalībnieku pieredzes apmaiņai saistībā ar mentoringu brīvprātīgā darba projektos;
  • attīstīt dalībnieku mentoringa kompetences tādās jomās kā mācīšanās vadīšana un veicināšana, komunikācija un aktīvā klausīšanās, mērķu izvirzīšana un uzraudzīšana;
  • izpētīt un apgūt mentoringa metodes, rīkus un resursus.

Dalībniekiem būs iespēja saņemt “Youthpass” sertifikātu, un tie tiks iepazīstināti ar ETS (European Training Strategy) kompetenču modeli jaunatnes darbinieku darbam starptautiskā mērogā.

Mācībām iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 28. oktobrim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Aicinām pieteikties ikvienu, kam ir pieredze brīvprātīgā darba projektos programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (vai Eiropas Brīvprātīgo dienesta) ietvaros un kas ir motivēti attīstīt savas mentoringa prasmes.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Grieķijas nacionāla aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāce, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

Dalīties
Translate »