Aicinām pieteikties konferencei “Jaunatnes līdzdalības forums – jaunatnes līdzdalības veicināšana demokrātiskajā dzīvē”

Aicinām pieteikties konferencei “Jaunatnes līdzdalības forums – jaunatnes līdzdalības veicināšana demokrātiskajā dzīvē”, kas norisināsies no 31. oktobra līdz 4. novembrim Tallinā, Igaunijā. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 16.septembrim.

Par Jaunatnes līdzdalības forumu

Jaunatnes līdzdalības forums pulcēs 50 dalībniekus, lai veicinātu sadarbību un stiprinātu jauniešu līdzdalību Eiropā, kā arī kopīgi izpētītu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpusa” potenciālu. Forumā tiks strādāts pie tā, lai veicinātu kvalitatīvu jauniešu līdzdalību demokrātiskā sabiedrībā, un lai labāk izprastu, kāda var būt jauniešu līdzdalība, kā arī tās atbalstošos un veicinošos faktorus.

Jaunatnes līdzdalības forums ir viens no Eiropas Jaunatnes gada galvenajiem pasākumiem jaunatnes līdzdalības jomā un atzīmē vienu gadu kopš Jaunatnes līdzdalības stratēģijas uzsākšanas, kā arī programmas “Erasmus+” 35. gadadienu.

Kas aicināti pieteikties?

Pieteikties aicināti – jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes politikas veidotāji, brīvprātīgā darba mentori, jaunatnes treneri, jaunatnes jomas pētnieki. Dalība mācībās paredzēta pilngadīgām personām. Darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas atrodams SALTO tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar:

Katrīnu Vītolu

katrina.vitola@jaunatne.gov.lv

Tālr.: +371 67358066

Dalīties
Translate »