Aicinām pieteikties forumam “Kļūšana par jaunatnes darbinieku”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina piedalīties divu dienu forumā “Kļūšana par jaunatnes darbinieku”, kas norisināsies no 19. līdz 20. oktobrim Tallinā, Igaunijā. Forums vienkopus pulcēs jaunatnes darbinieku izglītības jomas praktiķus, pētniekus un politikas īstenotājus no visas Eiropas, lai diskutētu par izglītības un apmācības lomu jaunatnes darba kvalitātes nodrošināšanā.

Foruma mērķi ir:

  • Veicināt diskusiju par izglītības un apmācības nozīmi, atbalstot jaunatnes darbinieku profesionālo attīstību pārmaiņu laikā, akcentējot pašreizējos un potenciālos jaunu cilvēku izaicinājumus.
  • Izpētīt jaunatnes darbinieku apmācības un izglītības sistēmu Eiropā.
  • Apzināt jaunatnes darba jomas kvalifikācijas sistēmas, to saikni ar jaunatnes darbinieku izglītību un apmācību, nozares atzīšanu un ietekmi uz jaunatnes darba profesionalitāti un ilgtspēju.
  • Noteikt nepilnības un sniegt ieteikumus par jaunatnes darbinieku izglītības un apmācības jomas uzlabošanas iespējām nacionālā un starptautiskā līmenī.

Mācību kursam aicināti pieteikties mācību treneri, jaunatnes politikas veidotāji un pētnieki un jaunatnes darbinieki.

Mācību dalībnieku profils:

  • iesaiste jaunatnes darbinieku izglītības un apmācību jomas izstrādes vai ieviešanas posmā;
  • ir interese veicināt kvalitatīva jaunatnes darba tālāku attīstību, stiprinot jaunatnes darbinieku izglītības un apmācības jomu;
  • ir pietiekams angļu valodas zināšanu līmenis, lai pilnvērtīgi piedalītos forumā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 22. augustam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »