Aicinām organizācijas pieteikties mācībām un atbalstam brīvprātīgajā darbā

No 11. līdz 15. oktobrim Varšavā, Polijā notiks mācības “European Solidarity Corps: TOSCA – training and support for organisations active in the volunteering actions” (Eiropas Solidaritātes korpuss: TOSCA – mācības un atbalsts organizācijām, kas aktīvi piedalās brīvprātīgajā darbā), programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros. Reģistrācija dalībai līdz 6. septembrim SALTO-YOUTH Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir atbalstīt un stiprināt to organizāciju spējas, kuras aktīvi piedalās Eiropas Solidaritātes korpusa brīvprātīgā darba pasākumos, lai nodrošinātu kvalitāti un ietekmi brīvprātīgā darba projektos.

Mācību kursa mērķi :

 

Daļa no mācībām ir tiešsaistes sagatavošanās posms:

Sagatavošanas mērķis ir sniegt pamatinformāciju, kā arī nodrošināt platformu, kur dalībnieki sāk veidot izglītojamo kopienu un veikt pirmos mājasdarbus un novērtējumus par savu organizāciju, vietējo kopienu un savām vajadzībām.

Mācības ir paredzētas tiem, kas ir iesaistīti programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu pasākumos, kā arī ir saistīti ar organizācijām/iestādēm, kurām ir brīvprātīgā darba kvalitātes zīme (vai akreditācija brīvprātīgajam darbam programmā Erasmus+).

 

Mācību valoda (-as): angļu.

Dalīties
Translate »