Aicina pieteikties vebināram par jauniešu iesaistes lēmumu pieņemšanā vadīšanu un ietekmes nostiprināšanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību pārstāvjus, kuri vēlas uzlabot jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā, līdz 19. novembrim pieteikties vebināram par jauniešu iesaistes lēmumu pieņemšanā vadīšanu un ietekmes nostiprināšanu “Municipal youth dialogue: Make it work, make a change!”. Vebinārs notiks 22. novembrī plkst. 16.30-18.30 pēc Latvijas laika. To organizē Beļģijas nacionālā aģentūra.

Vebināra mērķis ir atbalstīt pašvaldību pārstāvjus noderīgu kompetenču attīstīšanā, izmantojot tiešsaistes rīku kopumu.

Šis vebinārs ir viena no četrām tiešsaistes aktivitātēm, ko, balstoties izstrādātajā tiešsaistes rīku kopumā, organizē partnerība “Democracy Reloading”. Šajā noslēdzošajā vebinārā tiks apskatīta veiksmīga dialoga veidošana starp jauniešiem un pašvaldību, lai iesaistītu jauniešus lēmumu pieņemšanā.

Vebināra laikā dalībnieki iedziļināsies tajā, ko darbinieks, kas atbildīgs par jaunatnes līdzdalību, var darīt, lai veicinātu jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā.

Tāpat vebinārā tiks atbildēts uz šādiem jautājumiem:

  1. Kā vadīt dialogu starp tik atšķirīgām grupām kā pašvaldības institūcijas un vietējie jaunieši?
  2. Kā nodrošināt, ka visi ir “uz vienas lapas” un kā veidot optimālu iesaistīto pušu grupu?
  3. Kā nodrošināt, ka jauniešu viedoklim ir ietekme, un demonstrēt šo ietekmi plašākai sabiedrībai?

Pieteikšanās un dalības maksa

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes politikas veidotāji, kuri:

  • vēlas veicināt jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā;
  • ir pašvaldības vai tās iestādes pārstāvji;
  • spēj labi sazināties angļu valodā – mācības notiks angliski.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 19. novembrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļvietnē. Dalībnieki, kas reģistrēsies vebināram, saņems piekļuves saiti un sīkāku informāciju.

Dalība mācībās ir bezmaksas, mācības norisināsies tiešsaistē. Ieteicams noskatīties ievada video un reģistrēties bezmaksas piekļuvei tiešsaistes rīku kopumam šeit: www.democracy-reloading.eu.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »