Aicina pieteikties starptautiskam vebināram par jaunatnes līdzdalības veicināšanu lēmumu pieņemšanā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 18. jūnijam pieteikties vebināram par jaunatnes līdzdalības veicināšanu lēmumu pieņemšanā “The (he)art of participation 2.0”, kuru organizē Beļģijas nacionālā aģentūra. Vebinārs notiks 21. jūnijā no plkst. 16.30 – 18.30 pēc Latvijas laika.

Par vebināru

Vebinārs paredzēts pašvaldību pārstāvjiem, kas vēlas uzlabot jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā. Vebināra mērķis ir atbalstīt pašvaldību pārstāvjus noderīgu kompetenču attīstīšanā, izmantojot tiešsaistes rīku kopumu.

Vebināra laikā būs iespējams iedziļināsieties tajā, ko darbinieks, kas atbildīgs par jaunatnes līdzdalību, var darīt un ko tam vajadzētu darīt, lai sasniegtu un iesaistītu vietējās kopienas jauniešus, un motivētu tos piedalīties lēmumu pieņemšanā pašvaldībā.

Kopīgi būs iespējams rast atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Kādā veidā es novērtēju un atpazīstu jauniešu idejas un priekšlikumus?
  • Kā es izvērtēju savas kopienas jauniešu vajadzības un pieredzes?
  • Kā es praktiski spēju komunicēt un sadarboties ar jauniešiem?

Šis vebinārs ir viena no četrām tiešsaistes aktivitātēm, ko, balstoties izstrādātajā tiešsaistes rīku kopumā, organizē “Democracy Reloading” partnerība. Katrā no četriem plānotajiem vebināriem uzmanība tiks pievērsta vienai no pašvaldības darbinieku atslēgas kompetencēm. Otrajā vebinārā tiks apskatīta jauniešu stiprināšana un iesaiste lēmumu pieņemšanā.  

Pieteikšanās un dalības maksa

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes politikas veidotāji, kas:

  • vēlas veicināt jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā;
  • ir pašvaldības vai tās iestādes pārstāvji;
  • spēj labi sazināties angļu valodā – mācības notiks angliski.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 18. jūnijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalība mācībās ir bez maksas, tās norisināsies tiešsaistē. Pirms tam ieteicams noskatīties ievada video un reģistrēties bezmaksas piekļuvei tiešsaistes rīku kopumam šeit: www.democracy-reloading.eu . Dalībnieki, kas reģistrēsies vebināram, 2-3 dienas pirms pasākuma saņems piekļuves saiti un sīkāku informāciju.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »