Aicina pieteikties semināram par komunikācijas veidošanu ar jauniešiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus, līderus, projektu koordinatorus un citus interesentus pieteikties semināram “Street Smart – detached youth work” par komunikācijas veidošanu ar jauniešiem, sasniedzot jauniešus viņu populārākajās pulcēšanās vietās. Tas notiks no 2024. gada 2. līdz 5. septembrim Īrijā. Semināram nepieciešams pieteikties, līdz 31. maijam aizpildot pieteikuma anketu.

Seminārā tiks pētīts īpašs jaunatnes darba aspekts, kurā ar jauniešiem tiek strādāts viņu izvēlētajās pulcēšanās vietās, piemēram, uz ielas, parkos, vietējos veikalos vai citur. Semināra mērķi ir izveidot sadarbību starp dažādu valstu jaunatnes darbiniekiem, nodrošināt ‘telpu’, kurā apmainīties ar svarīgām tēmām un dalīties ar labo praksi, kā arī izveidot spēcīgāku tīklu un sinerģiju potenciāliem mobilitātes projektiem nākotnē.

Pieteikšanās

Pieteikties līdz 31. maijam aicināti jaunatnes darbinieki, līderi, projektu koordinatori un citi interesenti. Plašāka informācija par mācību plānu un pieteikšanās anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa

Dalība mācību kursā ir bez maksas, taču gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar JSPA un jāveic līdzmaksājums 28.46 EUR apmērā.

Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu, kā arī ceļojuma apdrošināšanu nodrošinās JSPA, mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu nodrošinās mācību organizatori.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Līvu Elizabeti Liepiņu (tālr.: +371 67251182, e-pasts: liva-elizabete.liepina@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »