Aicina pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei Beļģijā par patvēruma meklētāju un bēgļu iekļaušanos vietējās kopienās

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 17. februārim pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei par darbu ar patvēruma meklētājiem/bēgļiem. Tā norisināsies no 27. marta līdz 1. aprīlim Beļģijā (Briselē un Valonijā).

Par pieredzes apmaiņas vizīti

Pieredzes apmaiņas vizītes mērķis ir veicināt ideju un pieredzes apmaiņu jaunatnes darbinieku un vietējo organizāciju, kuras ikdienā sniedz atbalstu patvēruma meklētājiem, starpā. Pieredzes apmaiņas vizītes laikā tiks sniegta iespēja:

  • iepazīties ar organizācijām, kas ikdienā strādā ar bēgļu jauniešiem, lai ar kultūras vai uzņēmējdarbības iniciatīvu palīdzību veicinātu viņu iekļaušanos vietējā sabiedrībā;
  • apspriest un salīdzināt Beļģijas un citu Eiropas valstu situāciju šajā jomā un noskaidrot, vai ir iespējams kādus risinājumus pielāgot dažādām realitātēm strādājot ar bēgļiem
  • veidot tīklošanos, jaunus kontaktus organizāciju starpā ar potenciālu iespēju starptautiskiem projektiem nākotnē.

Dalībnieku profils

Pieredzes apmaiņas vizīte ir paredzēta tikai tiem jaunatnes darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, kuri tiešā veidā strādā ar jauniem bēgļiem un patvēruma meklētājiem, lai veicinātu to iekļaušanos vietējā sabiedrībā. Pieredzes apmaiņas vizītes laikā ir jāpiedalās visās mācību norises dienās (ierašanās 27.03.2023., programmas beigas – 01.04.2023.)

Pieteikšanās un dalības maksa

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 17.februārim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Beļģijas nacionālā aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci (tālr. 67356258 e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »