Aicina pieteikties mācībām Zviedrijā par maza mēroga partnerības projektiem iekļaušanas jomā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus, kas tieši strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām līdz 15. septembrim pieteikties starptautiskām mācībām par “Erasmus+” maza mēroga partnerības projektiem iekļaušanas jomā. Mācības notiks no 2023. gada 28. līdz 30. novembrim Stokholmā, Zviedrijā.

Galvenais mācību mērķis ir sniegt jaunas zināšanas par to, kādas iespējas paver maza mēroga partnerības projekti un kā ar to palīdzību ir iespējams veicināt jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanu. Mācību laikā būs iespēja uzzināt, kā izmantot projektus, lai tie būtu kā rīks darbā ar jaunatni. Maza mēroga partnerības projekti ir tas projektu veids, caur kuru jaunpienācēji var uzsākt savu pieredzi ar programmas “Erasmus+”” projektiem un attīstīt savas organizācijas kvalitātes kritērijus un kapacitāti.

Kā maza mēroga partnerības projekti var palīdzēt strādāt ar mērķa grupu jaunatnes darbiniekiem, kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām? Šajās mācībās tiks sniegts atbalsts projekta idejas izveides, atbalsta resursu un padomu veidā:

  • iespējas, ko var sniegt “Erasmus+” 2. pamatdarbības maza mēroga partnerības projekti;
  • partnerības veidošanas aktivitātes, iepazīstot organizācijas ar līdzīgiem mērķiem un vērtībām;
  • iespēja apspriest un attīstīt projektu idejas, kā arī pievērsties kvalitātes kritērijiem 2.pamatdarbības projektos;
  • dalīšanās ar pieejamajiem resursiem;
  • metodes darbā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām.

Šīs mācības ir paredzētas jaunatnes darbiniekiem ar nelielu pieredzi/jaunpienācējiem maza mēroga partnerību projektos, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām.

Pasākuma valoda – angļu valoda.

Programmas plānojums:

  • 27.11.2023.- ierašanās diena
  • 28.11.2023.-30.11.2023.- mācību diena
  • 01.12.2023.- projām došanās diena

Dalības maksa

Dalība mācību kursā ir bez maksas, taču gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) un jāveic līdzmaksājums 28.46 eiro apmērā.

Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu nodrošinās JSPA, mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu nodrošinās mācību organizatori.

Pieteikšanās

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 15. septembrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Pretendentu atlases rezultāti tiks izziņoti ne vēlāk kā mēnesi pirms mācību sākuma.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »