Aicina piedalīties vebinārā par jaunatnes līdzdalības veicināšanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 17.septembrim pieteikties vebināram par politiku, stratēģiju un struktūru veidošanu jaunatnes līdzdalības veicināšanai  “Youth’s voice in decision-making: A matter of a strategy!”, kuru organizē Beļģijas nacionālā aģentūra.

Vebinārs paredzēts pašvaldību pārstāvjiem, kas vēlas uzlabot jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā. Pasākuma mērķis ir atbalstīt pašvaldību pārstāvjus noderīgu kompetenču attīstīšanā, izmantojot tiešsaistes rīkus. Vebinārs notiks 20.septembrī plkst.16.30 – 18.30 pēc Latvijas laika.

Par vebināra saturu

Šis vebinārs ir viena no četrām tiešsaistes aktivitātēm, ko, balstoties izstrādātajā tiešsaistes rīku kopumā, organizē “Democracy Reloading” partnerība. Vebinārā tiks apskatīta stratēģijas un ilgtspējīgu struktūru veidošana, lai iesaistītu jauniešus lēmumu pieņemšanā.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja iedziļināties tajā, ko darbinieks, kas atbildīgs par jaunatnes līdzdalību, var darīt un ko tam vajadzētu darīt, lai attīstītu efektīvas iesaistes struktūras un plaši atbalstītu stratēģiju.

Kopīgi atbildēsiet uz šādiem jautājumiem:

  • Kā mācīties no savām kļūdām un izvairīties no neefektīvām stratēģijām?
  • Kā izvēlēties atbilstoši pielāgotus stratēģiskus mērķus un indikatorus jaunatnes līdzdalības lēmumu pieņemšanā mērīšanai?
  • Kā mācīties no citām stratēģijām un labās prakses piemēriem?

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes politikas veidotāji, kas:

  • vēlas veicināt jaunatnes līdzdalību lēmumu pieņemšanā pašvaldībā;
  • ir pašvaldības vai tās iestādes pārstāvji;
  • spēj labi sazināties angļu valodā – mācības notiks angliski.

Pieteikšanās un dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, mācības norisināsies tiešsaistē. Ieteicams noskatīties ievada video un reģistrēties bezmaksas piekļuvei tiešsaistes rīku kopumam šeit: www.democracy-reloading.eu . Dalībnieki, kas reģistrēsies vebināram, 18.septembrī saņems piekļuves saiti un sīkāku informāciju.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 17.septembrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »