Par “PROTI un DARI!” grozījumiem līgumos par sadarbību

Projekts “PROTI un DARI!” informē, ka saskaņā ar aicinājumu pašvaldībām līdz 2022. gada 17. novembrim informēt Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru (JSPA) par nepieciešamajām izmaiņām līgumos par sadarbību, 2023. gada janvārī pabeigts darbs pie grozījumu veikšanas minētajos līgumos.

Projekta īstenotāji – Latvijas valstspilsētu un novadu pašvaldības – apzinājuši savas faktiskās iespējas mērķa grupas jauniešu iesaistē projektā un informējuši JSPA par nepieciešamajām izmaiņām, t.sk. aktualizēts nepieciešamais finansējums, kā arī sasniedzamie rezultātu rādītāji līdz projektā atbalstāmo darbību īstenošanas beigām 2023. gada 31. oktobrī.

No pašvaldībām, kuru līgumos par sadarbību izmaiņas nebija nepieciešamas, saņemti apliecinājumi, ka projektā piešķirtais finansējums noteiktajā termiņā tiks apgūts pilnā apmērā.

Vienlaikus projekts lūdz valstspilsētu un novadu pašvaldības sekot līdzi projekta finanšu plūsmai un nepieciešamības gadījumā nekavējoties informēt projekta “PROTI un DARI!” administrāciju par veicamajām izmaiņām līgumos par sadarbību.

Dalīties
Translate »