Četri jaunieši no Latvijas piedalīsies “Meet the Champions of Excellence” pasākumā Briselē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 2024. gada 23. februārī Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā (EESK) Briselē notiks pasākums Eiropas Prasmju gada ietvaros “Meet the Champions of Excellence”. Tajā piedalīsies vairāk nekā 500 dalībnieku no visas Eiropas, tajā skaitā arī 4 projekta “PROTI un DARI!” dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir piedāvāt profesionālās izglītības programmas kā pievilcīgu mācību un karjeras ceļu un mudināt jauniešus un pieaugušos iesaistīties profesionālās izglītības programmās. Šī pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja sadarboties ar daudzveidīgu un iedvesmojošu jauniešu kopienu, kuri sevi apliecinājuši starptautiskos meistarības un prasmju konkursos – uzklausīt stāstus par mācīšanās pieredzi, kas ļāva veidot savu sapņu karjeru, piedalīties diskusijās par prasmēm tagadnē un nākotnē. Dalībnieki varēs vērot arī dažādu inovatīvu prasmju demonstrējumus, piemēram, virtuālās realitātes un 3D drukāšanas.

Ikvienam interesentam šajā pasākumā iespējams piedalīties arī tiešsaistē, lai iegūtu informāciju un iedvesmu no jaunajiem prasmju čempioniem un profesionāļiem. Plašāk par pasākumu, dienas programmu un tiešsaistes straumēšanu Eiropas Prasmju gada oficiālajā tīmekļvietnē.

#MeetTheChampions, #EuropeanYearOfSkills

Dalīties
Translate »