Aicinām piedalīties projekta “PROTI un DARI!” informatīvajā seminārā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pilsētu un novadu pašvaldību pārstāvjus piedalīties informatīvajā seminārā tiešsaistē (vebinārā) 2022. gada 19. jūlijā plkst. 10.00. Seminārā informēsim par projekta “PROTI un DARI!” jaunumiem, kā arī par unikālu iespēju saņemt papildu atbalstu tiem mērķa grupas jauniešiem, kas bija iesaistījušies projektā “PROTI un DARI!”.

Tuvākajā laikā JSPA plāno uzsākt īstenot jaunu projektu “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros”, kurā paredzēts sniegt individuālā mentora un personiskās izaugsmes trenera atbalstu projekta “PROTI un DARI!” jauniešu adaptācijai darbavietā un izglītības iestādē, kā arī atbalstu izglītības programmu apguvei, t.sk. sedzot ceļa izdevumus un nodrošinot stipendijas.

Seminārā sniegsim informāciju par šī projekta atbalsta pasākumiem, īstenošanas laika grafiku un sniegsim atbildes uz Jūsu jautājumiem.

Lūdzam pašvaldību pārstāvjus līdz 2022. gada 12. jūlijam reģistrēties semināram šeit.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Struktūrfondu daļas projektu vadītāju Denisu Kretalovu, rakstot ziņu uz e-pastu: deniss.kretalovs@jaunatne.gov.lv vai zvanot pa tālruni: +371 2989852.

Dalīties
Translate »