Erasmus+ Jauniešu apmaiņas pieredze Grieķijā

No 26. augusta līdz 3. septembrim dalībnieki no 7 valstīm – Latvijas, Grieķijas, Spānijas, Portugāles, Ungārijas, Austrijas un Rumānijas – piedalījās Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Vision in Action“, kas notika Hopeland, Argolidas apgabalā, Peloponesas ziemeļaustrumos, 130 km no Atēnām.

“Sociālā uzņēmējdarbība” ir jauns veids, kā ikviens var risināt un finansēt sociālos, kultūras vai vides jautājumus. Šis uzņēmējdarbības modelis ir vērsts uz to, lai dotu maksimālu labumu sabiedrībai.

Dalībniekiem bija iespēja uzzināt vairāk par priekšrocībām, ko sniedz sociālā uzņēmuma izveide un vadīšana.

Projektā tika piedāvātas dažādas aktivitātes – dalībnieki varēja uzzināt vairāk par sociālās uzņēmējdarbības jēdzienu, kā arī radīt un attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas.

Šī kursa laikā mūs mudināja domāt ārpus ierastajiem rāmjiem, parādīt labu vadītāja prasmju piemēru un izprast to, cik aizraujoši un vienlaikus sarežģīti ir būt jauna uzņēmuma vadītājam.

Visi dalībnieki tika mudināti apzināt savu spēju robežas uzņēmuma izveidē un tā sekmīgā vadīšanā. Sociālā uzņēmējdarbība liekas pievilcīga, taču, kā vienmēr, tas prasa laiku un zināšanas – šis projekts bija pirmais solis.

Sakām paldies Social Hackers Academy, kas mums deva šo iespēju mācīties un uzdrīkstēties. Jūs bijāt lieliski!

Projeka īstenotāji novēl visiem panākumus, plānojot veidus, kā palīdzēt sabiedrībai, izmantojot sociālo uzņēmējdarbību.

 @reviewlatvia

Dalīties
Translate »