Pievienojies Eiropas Jaunatnes dienām (EYE 2023) tiešsaistē

9. un 10. jūnijā norisināsies Eiropas Jaunatnes dienas (EYE 2023). To laikā klātienē (Strasbūrā) un tiešsaistē notiks dažādas diskusijas, debates, interaktīvas darbnīcas un cita veida pasākumi. Jaunieši, kas neapmeklēs EYE 2023 klātienē, aicināti pievienoties tiešsaistē, lai ne tikai iedvesmotos no ekspertiem un citiem jauniešiem, bet arī paustu savu viedokli par Eiropas nākotni. Pasākuma aktivitātes būs pieejamas visās 24 oficiālajās Eiropas Savienības (ES) valodās.

Šogad, ņemot vērā notikumus Eiropā un citur pasaulē, kā arī gatavojoties 2024. gada Eiropas vēlēšanām, daļa pasākuma programmas būs veltīta demokrātijai un jauniešu iesaistei. Tāpat pasākuma uzmanības centrā būs arī tādas tēmas kā klimats, vide un ilgtspējība.

Pasākuma programma

Piektdiena, 9. jūnijs

Sestdiena, 10. jūnijs

Pievienoties tiešsaistes sesijām iespējams šeit.

Par EYE

EYE (Eiropas Jaunatnes dienas) ir pasākums, kurā Eiropas Parlamentā (EP) Strasbūrā un tiešsaistē pulcējas tūkstošiem jauniešu no visas Eiropas Savienības un valstīm ārpus tās, lai veidotu un izklāstītu savas idejas par Eiropas nākotni.

Tā ir unikāla iespēja jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem pulcēties Eiropas demokrātijas sirdī, iedvesmot citam citu un apmainīties viedokļiem ar ekspertiem, aktīvistiem, viedokļa ietekmētājiem jeb influenceriem un lēmumu pieņēmējiem.

Pēc EYE aktivitātēm jauniešu paustās idejas, cerības un raizes tiks apkopotas jauniešu ideju ziņojumā, ko nosūtīs visiem Eiropas Parlamenta deputātiem. Dažiem dalībniekiem būs iespēja attīstīt vispopulārākās idejas un prezentēt tās tieši EP deputātiem jauniešu uzklausīšanas sesijā.

Vairāk par EYE iespējams uzzināt šeit.

Dalīties
Translate »