Jaunieši aicināti pieteikties “EuroPeers” Latvija vēstnešu tīkla jaunpienācēju mācībām Siguldā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus ar pieredzi Eiropas Savienības (ES) programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” neformālās izglītības projektos pieteikties “EuroPeers” jeb vienaudžu izglītotāju tīklā. Mācības jauniešiem vecumā no 16 līdz 30 gadiem. Tās divu dienu garumā notiks no 2022. gada 7. oktobra līdz 8. oktobrim Siguldā. Pieteikšanās līdz 28. septembrim vai kamēr aptauja ir atvērta!

Mācībās aicinām iesaistīties jauniešus, kas piedalījušies tādos “Erasmus+” jaunatnes jomas projektos kā Jauniešu apmaiņa, Jaunatnes līdzdalības projekti, “DiscoverEU” vai bijuši “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgie, Darba projektu vai Solidaritātes projektu dalībnieki un ir gatavi dalīties ar savu pieredzes stāstu.

Divu dienu garumā jaunieši neformālā vidē mācīsies dalīties ar savu personīgo pieredzi jaunatnes jomas projektos, kā arī attīstīs līderības un pasākumu organizēšanas prasmes, lai iedvesmotu citus jauniešus savā skolā, pilsētā vai reģionā izmantot ES programmu piedāvātās iespējas. Mācībās dalībniekiem tiks nostiprinātas zināšanas par Eiropas programmu piedāvātajām iespējām jauniešiem un atbalsta rīkiem neformālās izglītības sekmēšanai, kā arī būs iespēja tikties ar jau esošajiem “EuroPeers” vēstnešiem.

Ko mēs piedāvājam?

  • apmācību par Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektiem;
  • iespēju piedalīties JSPA un sadarbības partneru rīkotos pasākumos Latvijā;
  • iespēju piedalīties “EuroPeers” starptautiskā tīkla mācībās ārzemēs;
  • pilnveidot sevi profesionālā jomā – attīstīt jaunas prasmes un iemaņas, kas labi papildinās CV un cels konkurētspēju darba tirgū.
  • pielietojot iegūtās zināšanas, rīkot informatīvi motivējošu pasākumu kādā no lauku reģiona skolām (ar JSPA atbalstu pasākuma organizēšanā);
  • jauki un noderīgi pavadīt laiku neformālā gaisotnē, līdzīgi domājošu jauniešu klātbūtnē.

Mācības ir bezmaksas, JSPA sedz izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus mācību laikā (ceļa izdevumi uz un no mācību vietas dalībniekiem jāsedz pašiem) un tās plānots organizēt klātienē atbilstoši “Zaļā” drošības līmeņa pasākumu organizēšanas nosacījumiem un valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām.

 

Ja ieinteresējis šis piedāvājums, lūdzam aizpildīt pieteikšanās anketu līdz š.g. 28. septembrim.

Plašāku informāciju par “EuroPeers” tīklu Latvijā iespējams uzzināt JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “EuroPeers”.

 

Papildu informācija:
Agnese Čikule
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
“EuroPeers” Latvija tīkla un “DiscoverEU” koordinatore Latvijā
Tālr.: 67358061
Agnese.Cikule@jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »