Aicina pieteikties mācībām “Mācīšanās metodes un rīki darbā ar jaunatni”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus un darbā ar jaunatni iesaistīto izglītotājus pieteikties mācībām “Mācīšanās metodes un rīki darbā ar jaunatni”. Mācības notiks klātienē no 2023. gada 8. līdz 10. decembrim Mārupes novadā, viesnīcā “Hampton By Hilton Riga Airport”. Mācības notiks latviešu valodā, tās vadīs pieredzējušas mācību vadītājas – Nataļja Gudakovska un Ginta Salmiņa.

Mācības paredzētas jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem un darbā ar jaunatni iesaistīto izglītotājiem, kuri ir ieinteresēti uzzināt:

  • kā iedvesmot jauniešus mācīties neformālās izglītības kontekstā;
  • kā ļaut jauniešiem ieraudzīt savu potenciālu un to, kur pielietot neformālās izglītības ceļā apgūto;
  • kā virzīt savu un citu mācīšanās procesu un veidot atbalstošu vidi, lai mācītos.

Piedaloties mācībās, būs iespēja:

  • apgūt jaunus rīkus un metodes, ko izmantot, plānojot un vadot darbu ar jaunatni;
  • piedzīvot aktīvu mācīšanos, diskutējot, daloties savā pieredzē un pilnveidojot prasmi reflektēt;
  • uzzināt citu valstu labo prakšu piemērus par mācīšanos darbā ar jaunatni;
  • paskatīties uz darbu ar jaunatni kā mācīšanās pieredzi;
  • saņemt materiālu par mācīšanos darbā ar jaunatni “FOCUS Learning” latviešu valodā, kur sīkāk aplūkoti tādi temati kā jaunatnes darbinieks un mācīšanās vide, mācīšanās procesa veicināšana un mācīšanās pārnese.

Dalībniekiem mācību norises laikā bez maksas tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (nakšņošana) un ēdināšana. Ceļa izdevumi uz mācību norises vietu (un atpakaļ) dalībniekiem jāsedz pašiem.

Pieteikšanās mācībām

Pieteikšanās mācībām iespējama līdz 21. novembrim (ieskaitot), aizpildot anketu. Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti līdz 24. novembrim katram personīgi, informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Piesakoties mācībām, dalībnieks apliecina, ka piedalīsies visā mācību programmā trīs dienu garumā no 8. līdz 10. decembrim (ieskaitot).

Radās jautājumi?

Sīkāku informāciju par mācībām iespējams saņemt, rakstot vai zvanot JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatorei Agijai Lācei (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālrunis: 67358064).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »