Organizāciju pārstāvjiem pieejamas mācības par pieteikumu izstrādi akreditācijai programmā “Erasmus+”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju pārstāvjus pieteikties mācībām par pieteikumu izstrādi akreditācijai programmā “Erasmus+”. Mācības norisināsies 29. un 30.martā (no plkst. 9.30  līdz 17.00), Zoom platformā. Dalībai mācībās nepieciešams reģistrēties, līdz 25. martam aizpildot anketu šeit.

Mācību mērķi ir:

  • veicināt izpratni par programmas “Erasmus+” programmas prioritātēm, Erasmus+ akreditācijas mērķiem un galvenajiem ieguvumiem;
  • veicināt izpratni par kvalitātes principiem Erasmus+ akreditācijas ietvaros;
  • veicināt izpratni par stratēģisku pieeju organizācijas darbībā.

Dalība mācībās palīdzes saprast, kā izstrādāt kvalitatīvu pietiekumu akreditācijai programmas “Erasmus+” ietvaros, lai turpmākos gadus varētu vienkāršoti pietikties plānoto aktivitāšu finansējumam. Akreditācijas pieteikumu var iesniegt līdz 2021. gada 12. aprīlim. Saņemot akreditācijas apstiprinājumu, maijā būs iespējams pieprasīt finansējumu. Nākamā iespēja akreditētajām organizācijām pieprasīt finansējumu būs 2022. gada sākumā.

Mācības paredzētas tiem, organizāciju pārstāvjiem, kuru:

  • organizācija strādā jaunatnes jomā vismaz 2 gadus
  • organizācija plāno regulāri īstenot mācību mobilitātes aktivitātes jaunatnes jomā.

Piesakies mācībām par programmas “Erasmus+” akreditāciju jaunatnes jomā līdz 25.03.2021. aizpildot anketu šeit.

Šīs būs interaktīvas mācības ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos. Programmas aktivitātes veidotas secīgi, tāpēc svarīgi, lai piedalies visās aktivitātēs (mācību ilgums ik dienu no plkst. 9.30 līdz 17.00). Pēc pirmās mācību dienas (29.marts) noslēguma aicinām rezervēt laiku, lai varētu sazināties ar savas organizācijas kolēģiem un pārrunāt tematus, par kuriem jūs informēs mācību laikā.

Plašāka informācija par “Erasmus+” akreditāciju jaunatnes jomā šeit.

Sīkāku informāciju par mācībām jautā Agnesei Bergai (e-pasts agnese.berga@jaunatne.gov.lv, t. 67251180)

 

Attēla autors un avots:  Headway publicēts Unsplash

Dalīties
Translate »