Oktobrī darbā ar jaunatni iesaistītiem iespēja piedalīties starptautiskā konferencē un projektu darbnīcās, bet jauniešiem – aizraujošos izaicinājumos ar balvām

JSPA oktobra aktivitātes darbā ar jaunatni iesaistītajiem

 

2021. gada oktobrī darbā ar jaunatni iesaistītajiem, organizācijām un pašvaldībām būs pieejamas projektu darbnīcas, kā arī iespēja piedalīties starptautiskā konferencē par jaunatnes jomas aktualitātēm. Savukārt jaunieši ir aicināti piedalīties “Eurodesk” kampaņas “Time to Move” konkursos. Pasākumi ir bezmaksas, dalībai tajos nepieciešams iepriekš reģistrēties.

14. oktobrī, no plkst. 10.00 – 17.00, konferenču zālē “Fantadroms” notiks konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”. Tās mērķis ir pārrunāt jaunatnes jomai aktuālus jautājumus, kas reizē ir arī programmas “Erasmus+” (2021. – 2027. gads) prioritātes – digitāls darbs ar jaunatni, sociālā iekļaušana un līdzdalības veicināšana demokrātiskajos procesos, zaļa un ilgtspējīga projektu īstenošana. Konference pulcēs gan Latvijas darba ar jaunatni profesionāļus, gan ārzemju ekspertus. Reģistrācija līdz 30. septembrim, dalībai klātienē.

Tāpat darbā ar jaunatni iesaistītajiem būs iespēja piedalīties divās projektu darbnīcās.

No 11. – 13. oktobrim Siguldā notiks projektu darbnīca, lai veiksmīgi izstrādātu un sagatavotu Maza mēroga partnerības projekta, kur mērķis ir sniegt iespēju jaunām un maza mēroga organizācijām gūt starptautisku sadarbības pieredzi, pieteikumu programmā “Erasmus+”. Mācībām ir aicinātas pieteikties jaunatnes organizācijas, sociālās iekļaušanas organizācijas, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, uzņēmumi (t.sk. sociālie uzņēmumi), pašvaldības un to iestādes, kultūras iestādes u.c., bez pieredzes vai ar mazu pieredzi programmas “Erasmus+” projektu īstenošanā. Reģistrācija līdz 3. oktobrim, tiešsaistē.

Oktobra pirmajā pusē 3 dienu garumā, platformā Zoom, notiks mācības “Digitālo rīku izmantošana darbā ar jauniešiem”. Mācību mērķis ir sniegt praktiskas zināšanas par digitālo kompetenci un digitālo rīku lietošanu darbā ar jaunatni iesaistītajiem, lai vēlāk šīs zināšanas varētu pielietot darbā ar jauniešiem. Mācības vadīs digitālās jomas eksperts – praktiķis. Detalizēta informācija par mācībām drīzumā tiks publicēta JSPA tīmekļa vietnē www.jaunatne.gov.lv.

Savukārt, visu oktobri 13 – 30 gadus veci jaunieši ir aicināti piedalīties divos aizraujošos Eiropas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk kampaņas “Time to Move” konkursos – video un ilustrāciju izaicinājumos, izceļot Eiropas dažādību un iekļaušanu. Labāko darbu autori katrā izaicinājumā tiks pie vērtīgām balvām. Detalizēta informācija un konkursa datumiem tiks izziņoti kampaņas mājaslapā “Time to Move”.

Dalīties
Translate »