Notiks vebināru cikls “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot darba ar jaunatni attīstību, organizēs piecu vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tajā tiks sniegta noderīga informācija darbā ar jaunatni iesaistītajiem. Vebināri norisināsies laikā no janvāra līdz aprīlim, katru otro ceturtdienu plkst. 10.30-12.00. Dalībai vebināros nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Darbs ar jaunatni ir dinamisks un daudzveidīgs, tādēļ JSPA piedāvā plašu informācijas un pieredzes klāstu, zināšanu un prasmju stiprināšanai. Vebināru ciklā tiks apskatītas tādas tēmas kā iekļaušana, brīvprātīgais darbs, līdzdalība, psihoemocionālā veselība. Šogad arī īpaša uzmanība tiks pievērsta jauniešu līdzdalības veicināšanai Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” tēmas un norises laiki

“Demokrātijas spēks: Ceļš uz efektīvu Jauniešu domi” | 30. janvāris

Bieži Jauniešu dome ir kā papildinājums jauniešu centriem pasākumu organizēšanā, bet vai tā tam ir jābūt? “Demokrātijas spēks: Ceļš uz efektīvu Jauniešu domi” ir vebinārs, kas iedrošinās gan jaunatnes darbā iesaistītos, gan jauniešus līdzdarboties pašvaldību demokrātiskajā procesā un veidot Jauniešu domi, kura ir spēcīgs instruments jauniešu interešu pārstāvniecībai.

Plašāka informācija par pirmo vebināru skatāma šeit.

Reģistrācija iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

“Kā stiprināt jauniešu psihoemocionālo veselību? Ceļa karte jaunatnes darbiniekiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem” | 15. februāris

Jaunatnes darbinieki un darbā ar jaunatni iesaistītie bieži vien ir pirmie, kas pamana izmaiņas jauniešu uzvedībā un garastāvoklī, jo jauniešu centros jaunieši parasti ir patiesāki, atvērtāki un jūtas vairāk sadzirdēti. Kas ir tas, ko varam darīt, lai stiprinātu jauniešu psihoemocionālo veselību, kur ir mūsu kompetences robežas un kur vērsties, ja  jaunietim ir nepieciešams cita veida atbalsts – tie ir jautājumi, uz kuriem atbildi sniegs šis vebinārs.

Reģistrācija iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

“Katram ir balss: kā atbalstīt jauniešu ar garīgiem traucējumiem dalību vēlēšanās?” | 29. februāris

Vebinārā “Katram ir balss” izzināsim kā jaunatnes darbiniekiem, NVO jauniešu līderiem un citām iesaistītajām pusēm veidot iekļaujošu vidi vēlēšanu kontekstā un sniegt atbalstu jauniešiem ar garīgiem traucējumiem, lai tie varētu veiksmīgi un ar pārliecību piedalīties vēlēšanās. Iedziļināties tēmā mums palīdzēs pieredzējuši eksperti, kas ikdienā strādā ar jauniešiem ar invaliditāti.

Reģistrācija iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

“Brīvprātīgais darbs un solidaritātes aktivitātes jauniešu līdzdalības veicināšanai” | 14. marts

Vebinārā uzzināsim, kā ES programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgais darbs un solidaritātes aktivitātes veicina jauniešu līdzdalību vietējā kopienā. Konkrētus piemērus par dažādām jauniešu iniciētām aktivitātēm un ieguvumiem no tām sniegs pieredzes stāsti. Vebināra saturs iedvesmos kā darba ar jaunatni veicējus pašvaldībā un NVO, tā arī pašus jauniešus.

Reģistrācija iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

“Ejam vēlēt: jauniešu loma un iespējas Eiropas Parlamenta vēlēšanās” | 28. marts

Vebinārā “Ejam vēlēt” iedziļināsimies jauniešu līdzdalībā vēlēšanās: kā un kāpēc piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās, kā kritiski izvērtēt partiju piedāvājumu un kandidātus, neapmaldoties viltus ziņās un nepatiesos solījumos. Vebināra saturs būs noderīgs gan jaunatnes darba veicējiem, gan pašiem jauniešiem.

Reģistrācija iespējama līdz vebināra sākumam, aizpildot elektronisku anketu.

Dalīties
Translate »