Norisinājušās jaunatnes lietu speciālistu un mentoru mācības

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka no 2022. gada 08. līdz 10. novembrim Rīgā norisinājās jaunatnes lietu speciālistu un mentoru mācības. Tajās piedalījās 21 jaunatnes lietu speciālists un 10 pieredzējuši jaunatnes jomas darbinieki.

Mācības norisinājās Jaunatnes politikas valsts programmas 2022. gadam ietvaros. Jaunatnes lietu speciālistu mācību programmas ietvaros paredzēts sniegt jaunajiem jaunatnes lietu speciālistiem iespēju attīstīt savas kompetences, kas nepieciešamas darbā ar jaunatni. Dalībnieki, kas būs veiksmīgi piedalījušies visās programmas nodarbībās, kļūs par sertificētiem jaunatnes lietu speciālistiem.

Attēlā redzami cilvēki mācībās

Pirmās mācību programmas nodarbības – jaunatnes lietu speciālistu un mentoru klātienes mācību mērķis bija sniegt mazāk pieredzējušiem jaunatnes lietu speciālistiem iespēju konsultēties un izveidot saikni ar pieredzējušiem jaunatnes jomā iesaistītajiem. Mācību laikā jaunatnes jomā pieredzējušie eksperti stiprināja savas zināšanas par mentorēšanu, kā arī dalījās pieredzē ar citiem mentoriem, lai turpmāk sekmētu jauno darbinieku mentorēšanas procesu, kas turpināsies visas programmas garumā – līdz pat 2023. gada aprīlim.

Jaunatnes lietu speciālisti mācību laikā ne tikai ieguva mentorus, bet arī stiprināja savas zināšanas par jaunatnes darbu un jomas specifiku. Šo mācību laikā dalībnieki tika plašāk iepazīstināti ar JSPA darbu un to, kādas sadarbības iespējas viņiem, kā pašvaldību pārstāvjiem, ir pieejamas.

Dalīties
Translate »