Jaunatnes jomas aktualitātes martā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē par martā plānotajām zināšanu papildināšanas iespējām par darbā ar jaunatni svarīgām tēmām, kā arī citām aktualitātēm jauniešiem, organizācijām un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, kas šobrīd varētu būt īpaši aktuāli.

Vienlaikus aicinām ņemt vērā epidemioloģiskās drošības noteikumus darbā ar jaunatni no 1. marta. Vairāk uzzini JSPA tīmekļa vietnē šeit.

Latvijā un tiešsaistē:

Ārzemēs

 

Izsludināti projektu konkursi:

JSPA atgādina par martā gaidāmajiem pieteikumu iesniegšanas termiņiem vairākiem Eiropas Savienības jaunatnes programmu konkursiem un informējam, ka tiešsaistē pieejams ieraksts no EK apvienotās Info dienas par “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” centralizētiem projektu konkursiem.

  • Līdz 22. martam tiešsaistē EK platformā iesniedzami projektu pieteikumi centralizētajam projektu konkursam “Eiropas jaunatne kopā” (par pirmo apakšpasākumu uzzini vairāk šeit, par otro apakšpasākumu uzzini vairāk šeit);
  • līdz 23. martam tiešsaistē EK platformā iesniedzami projektu pieteikumi centralizētajam projektu konkursam “Partnerība sadarbībai jaunatnes jomā – Eiropas NVO” (uzzini vairāk šeit);
  • līdz 23. martam iesniedzami pieteikumi “Erasmus+” sadarbības partnerības projektiem un maza mēroga partnerības projektiem (uzzini vairāk šeit).

ES jaunatnes programmu 2022. gada pirmajā projektu konkursā iesniegti 116 pieteikumi. Programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbības projektu konkursā iesniegti 9 ikgadējā finansējuma pieteikumi un 60 projektu pieteikumi par kopējo finansēju 1 659 208,00 eiro apmērā. Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā iesniegti 27 Brīvprātīgā darba ikgadējā finansējuma pieprasījumi un 20 solidaritātes projektu pieteikumi par kopējo finansējumu 106 526,00 eiro apmērā.

 

Vienlaikus atgādinām, ka JSPA Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam ietvaros NVO (biedrībām un nodibinājumiem) izsludinājusi atklātu projektu konkursu “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”. Organizācijas aicinātas pieteikties projektu konkursā līdz 2022. gada 28. marta plkst. 23:59, savukārt projektu konkursa interesentiem 2022. gada 8. martā tiek organizēts informatīvs seminārs (reģistrācija līdz 7. martam plkst. 12:00, aizpildot anketu).

Citi ieplānotie Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursi:

Vienlaikus aicinām pašvadību jaunatnes darba veicējus līdz 13. martam aizpildīt aptauju par darbu ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Aptauja pieejama šeit.

Par jaunatens politikas valsts programmas projektiem aktuālā informācija izsludināšanas brīdī tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv.

Dalīties
Translate »