Jau rīt konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”

 

Rīt, 14. oktobrī, no plkst. 10.00 – 17.00, konferenču zālē “Fantadroms” notiks konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”. Gan klātienē, gan attālināti, konference pulcēs darba ar jaunatni profesionāļus – jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvjus. Konferencē klātienē piedalīsies iepriekš reģistrētie dalībnieki, bet tiešraidei varēs pieslēgties ikviens interesents.

Konferences mērķis ir pārrunāt jaunatnes jomai aktuālus jautājumus, kas reizē ir arī programmas “Erasmus+” (2021. – 2027. gads) prioritātes – digitāls darbs ar jaunatni, sociālā iekļaušana un līdzdalības veicināšana demokrātiskajos procesos, zaļa un ilgtspējīga projektu īstenošana. Konferencē piedalīsies kā pašmāju, tā arī starptautiskie eksperti. Detalizēta informācija par konferenci.

Daļa konferences tiks translēta arī tiešraidē JSPA Facebook kontā @Jaunatne. Pēc konferences tiks publicēts video ieraksts.

Papildus informācija par konferenci pieejama sazinoties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci, e-pasta adrese: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv, t.67356258.

Šeit pieejama programma ar norisēm, kas būs skatāmas JSPA Facebook kontā @Jaunatne.

Dalīties
Translate »