Esi brīvprātīgais, vai zini kādu? Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai!

Brīvprātīgais darbs ir nozīmīgs sabiedrības līdzdalības aspekts. Lai novērtētu līdzcilvēkus, organizācijas un to paveiktos darbus, aicinām  pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, izvirzot kandidatūru Nodarbinātības valsts aģentūras organizētā pasākumā “Gada brīvprātīgais 2021”. Pieteikumi sniedzami par brīvprātīgā darba aktivitātēm laika posmā no 2020. gada 1. novembra līdz 2021. gada 15. decembrim. Iesniedzēji – personas, brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji, kas aktīvi darbojās sabiedrības labā.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021” brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldības iestāde.  Pieteikumu iesniegšana norit līdz 15. decembrim. Pieteikumus var iesniegt elektroniska dokumenta formā ar elektronisko parakstu parakstītu. Nosūtīt pieteikumu iespējams sūtot uz e-pasta adresi pasts@nva.gov.lv, vai papīra dokumenta formā ar roku parakstītu, sūtot pa pastu uz adresi Krišjāņa Valdemāra iela 38K-1, Rīga, LV-1010.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem iedzīvotājiem, organizācijām un pašvaldībām, kas savu laiku ziedoja brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā. Tāpat pasakot paldies par veicinātu iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā godināšana notiks jau astoto gadu. Pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija. Goda zīmju saņēmēji tiks paziņoti 2021. gada beigās.

Brīprātīgā darba veicēju pieteikumu dokumenti:

Brīvprātīgo godināšana_nolikums 2021

Pieteikuma veidlapa_Gada Brīvprātīgais 2021

Pieteikuma veidlapa_gada_ Brīvprātīgā darba NVO_2021

Pieteikuma vedlapa_gada_Brīvprātīgā_darba_pašvaldība_2021

Brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanu “Gada brīvprātīgais 2021” organizē Nodarbinātības valsts aģentūra.  Sadarbības partneri ir Labklājības ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Sabiedrības integrācijas fonds, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Latvijas Jaunatnes padome, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departaments, Valmieras novada fonds.

JSPA brīvprātīgā darba projekti

Plašāka informācija par brīvprātīgā darba projektiem jaunatnes  organizācijām. Brīvprātīgā darba projektu mērķis ir popularizēt solidaritāti kā vērtību, palīdzēt risināt vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus un uzlabot brīvprātīgā kompetences, īstenojot regulāras un strukturētas pilna laika (30-38 h/nedēļā) brīvprātīgā darba aktivitātes.

Brīvprātīgā darba projektu pieredzes stāsts no Pirmsskolas izglītības iestādes.

Brīvprātīgā darba iespējas: “Radi Vidi Pats” pieredzes stāsts

Brīvprātīgā darba pieredzes stāsts no Pirmsskolas izglītības iestādes.

 

Dalīties
Translate »