Decembrī aicina atskatīties uz paveikto un smelties zināšanas jaunajam

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) gada noslēdzošajā mēnesī – decembrī – aicina jauniešus un jaunatnes jomā iesaistītos piedalīties konferencē “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā “Labākais darbā ar jaunatni 2023”, kā arī starptautiskos vebināros par jaunatnes līdzdalību un centralizētiem projektu konkursiem. Tāpat interesentiem ir iespēja paust savu viedokli par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, piedaloties sabiedriskajās apspriešanās.

Piedalies konferencē “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”

Jaunatnes, izglītības, un sporta jomas pārstāvji – pašreizējie, bijušie un potenciālie “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu īstenotāji un citi interesenti aicināti līdz 8. decembra plkst. 17.00 pieteikties JSPA un Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētai “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu  (2021-2027) rezultātu izplatīšanas konferencei “ES programmas: virzītājspēks izaugsmei un ilgtspējai”. Tā notiks 14. decembrī “Radisson Blue Latvia Conference & Spa Hotel”, Elizabetes ielā 55, Rīgā. Plašāka informācija un pieteikšanās saite atrodama JSPA tīmekļvietnē.

Seko līdzi konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2023” apbalvošanas ceremonijai

7. decembrī plkst. 15.00 līdz 17.00 ikviens interesents Jaunatnes lietas Facebook profilā aicināts vērot Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa svinīgo apbalvošanas ceremoniju tiešraidē no Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2023 – Bauskas novada. Tajā IZM jau devīto reizi godinās jaunatnes jomā iesaistītos konkursā “Labākais darbā ar jaunatni”. Šī gada konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2023” tika saņemti 72 pieteikumi astoņās kategorijās. Vairāk informācijas JSPA tīmekļvietnē.

Izmanto iespēju un sniedz atbalstu jauniešiem NEET situācijā

Valstspilsētu un novadu pašvaldību pārstāvji vēl līdz 15. decembrim aicināti izmantot iespēju un ar projekta “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” palīdzību jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem (ieskaitot), kuri nemācās un nav nodarbināti, nodrošināt karjeras konsultanta, psihologa, atkarību profilakses speciālista, narkologa un psihiatra atbalstu. Tas tiek nodrošināts ar mērķi sekmēt jauniešu NEET situācijā iesaisti izglītībā, nodarbinātībā un nodrošinātu sociālo iekļaušanos. Plašāk par projektu un pieteikšanos atbalstam JSPA tīmekļvietnē.

Uzzini par centralizētiem “Erasmus+” projektu konkursiem

12. decembrī interesenti aicināti pieslēgties Eiropas Izglītības un kultūras izpildaģentūras (EACEA) un Eiropas Komisijas (EK) organizētām divām tiešsaistes informatīvajām sesijām par centralizētiem “Erasmus+” projektu konkursiem – “Kapacitātes stiprināšana jaunatnes jomā” (plkst. 10.30-12.00) un “Eiropas jaunatne kopā” (plkst. 15.00-17.00). Abi pasākumi notiks angļu valodā un tiem nepieciešams reģistrēties līdz 5. decembrim. Vairāk informācijas par pasākumu, projektu konkursiem un reģistrācijas anketām atrodama JSPA tīmekļvietnē.

Pievienojies starptautiskiem vebināriem

Ikvienam, kam ir interese par brīvprātīgā darba, solidaritātes un demokrātiskās līdzdalības tēmām, iespēja pievienoties SALTO Eiropas Solidaritātes korpusa un SALTO līdzdalības un informācijas centru organizētam tiešsaistes vebināru ciklam. 7. decembrī plkst. 12.00-13.30 notiks vebinārs “Kā demokrātija, solidaritāte, tīklu zinātne, mākslīgais intelekts un papildinātā realitāte ir saistīti savā starpā?”, savukārt 14. decembrī plkst. 16.00-17.30 “Atbalsts jauniešu līdzdalībai un brīvprātīgajam darbam: vai tas var ietekmēt 2024. gada Eiropas vēlēšanas?”. Lai piedalītos, nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu. Vairāk par vebināru saturu iespējams uzzināt JSPA tīmekļvietnē.

Paud savu viedokli par ES programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”

Tāpat interesentiem ir iespēja paust savu viedokli divās EK sabiedriskajās apspriešanās – līdz 8. decembrim par programmu “Erasmus+” un visu decembri, līdz pat nākamā gada 8. februārim, par programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss”. Plašāka informācija un saite uz anketām atrodama JSPA tīmekļvietnē. Jūsu viedoklim ir nozīme, lai novērtētu programmu pašreizējo darbību un palīdzētu tās pilnveidot nākotnē!

Dalīties
Translate »