Jauniešus aicina piedalīties “EuroPeers” koprades pēcpusdienā Jūrmalā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) koordinētais vēstnešu-jauniešu tīkls “EuroPeers” sadarbībā ar Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centru aicina 13-30 gadus vecus jauniešus piedalīties pasākumā “EuroPeers koprades pēcpusdiena”. Pasākums notiks 27. jūnijā plkst. 12.00-17.00. Lai piedalītos, līdz 25. jūnijam (ieskaitot) nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu.

Pasākuma tematika veltīta Eiropas Savienības (ES) piedāvāto iespēju jauniešiem izmantošanai un ir sasaistīta ar projektu norises vietas/valstu nacionālo ēdienu – picu. Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar ES programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” jaunatnes jomas projektu veidiem.

Pasākumā piedalīsies brīvprātīgie jaunieši no Itālijas, kuri šobrīd veic brīvprātīgo darbu Latvijā. Viņi kulinārijas meistarklases laikā cepot picu, dalīsies ar savu personīgo pieredzi par dalību projektā. Katrs dalībnieks noslēgumā varēs nogaršot sevis pagatavoto picu un saņemt papildu informāciju par ES piedāvātajām iespējām jauniešiem. Tā ir iespēja saturīgi un kvalitatīvi pavadīt pēcpusdienu ar citiem līdzīgi domājošiem jauniešiem!

Pasākuma mērķi:

  1. Iepazīstināt jauniešus ar ES programmu “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātajām iespējām
  2. Motivēt jauniešus ar “EuroPeers” pieredzes un iedvesmas stāstiem;
  3. Veicināt zināšanas un apzināties ES nozīmi, darbību un vērtības;
  4. Attīstīt personīgās kompetences – saziņu, līdzdalību, kultūras izpratni, kulināriju.

Pasākuma formāts

  • Pasākums notiks 27.06.2024., laika posmā no plkst. 12.00 līdz 17.00;
  • Tikšanās Asaru dzelzceļa stacijā, Dzelzceļa ielā 9, Jūrmalā;
  • Kopīgs pārgājiens ar informatīvām sesijām, aktivitātēm un sarunām līdz Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centram (Jūrmalas JIC);
  • Dalība kulinārijas meistarklasē un picu pagatvošana kopā ar itāļu brīvprātīgajiem Latvijā;
  • Iespēja satikt “EuroPeers” jauniešus, kas dalīsies pieredzē par “Erasmus+” projektiem, brīvprātīgo darbu Eiropā un iniciatīvu “DiscoverEU”.

Pieteikšanās

Dalība pasākumā ir bez maksas! Pieteikšanās iespējama līdz 25. jūnijam (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu https://ej.uz/jic_27_06.

Aicinām līdzi ņemt savu ūdens pudeli! Tāpat, ja jūti, ka būs nepieciešamas papildu kalorijas pārgājiena un pasākuma laikā, vari paņemt līdzi veselīgas uzkodas (rieksti, augļi).

Radās jautājumi?

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar “EuroPeers” tīkla jaunieti-vēstnesi Marku Glasmani (e-pasts: miks.duzis@gmail.com ) vai JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori, “EuroPeers” tīkla koordinatori Lindu Josti-Sidorovu (tālr.: +371 67356255, e-pasts: linda.joste-sidorova@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »