Īstenota otrā EuroPeers koprades pēcpusdiena “Mana Eiropas pastkarte – 20 gadi ES”

2024. gada 9. maijā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) koordinētais “EuroPeers” vēstnešu jauniešu tīkls sadarbībā ar Siguldas novada Jaunrades centru Siguldas jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis” īstenoja “EuroPeers” koprades pēcpusdienu jauniešiem “Mana Eiropas pastkarte – 20 gadi ES”. Pasākuma tematika – Eiropas diena un jauniešu vēstījums Eiropas Savienībai.

Pasākuma ietvaros tika atzīmēta Eiropas diena, aktualizētas jauniešu iespējas Eiropas Savienības programmās “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kā arī sniegta informācācija par līdzdalību Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Jaunieši iepazina Eiropas Savienības programmu sniegtās projektu iespējas, uzklausot pieredzes stāstus no EuroPeers vēstnešiem-jauniešiem. Kopā ar mākslinieci Zinaīdu Ceski bija iespējams izpaust savas mākslinieciskās sajūtas radot pastkartes ar savu atskatu un vēstījumu Eiropai, norādot uz atmiņām, pieredzēm un piederību Eiropas kopienai.

“EuroPeers” koprades pēcpusdienā “Mana Eiropas pastkarte – 20 gadi ES” piedalījās arī Siguldas pilsētas vidusskolas Eiropas Parlamenta vēstnieku kluba jaunieši, organizējot zināšanu pārbaudes aktivitātes par Eiropas Savienības dalībvalstīm un vērtībām, kā arī daudzveidību. Sakām lielu paldies arī Eiropas Savienības mājai par atbalstu informatīvo materiālu nodrošināšanā!

Nāc un piedalies turpmākajās “EuroPeers” koprades pēcpusdienās, lai saturīgi pavadītu laiku kopā ar aizrautīgiem un iedvesmojošiem jauniešiem pozitīvā atmosfērā, vienlaikus, uzzinot par jauniešu plašajām iespējām! Nākamā pēcpusdiena notiks 27. jūnijā. Aicinām sekot jaunumiem JSPA tīmekļvietnē un EuroPeers Instagram kontā @europeers_latvia.

Dalīties
Translate »