“Time to Move” kampaņas 4. konkursa izaicinājums “Atklājot Eiropu”

Eurodesk kampaņa "Time to Move" piedāvā iespējas jauniešiem

 

Lai veicinātu dažādu valstu jauniešu izpratni un interesi par Eiropas tematiku un vērtībām, Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk kampaņas “Time to Move” laikā organizē vairākus konkursus. Septembrī un oktobrī jauniešiem būs iespēja piedalīties četros dažādos izaicinājumos, kas būs ne tikai par dažādiem tematiem, bet arī dažādos formātos. Labāko darbu autori katrā izaicinājumā tiks apbalvoti.

Izceļot dažādību un iekļaušanu, jaunais “Time to Move” konkursa formāts piedāvā 13 – 30 gadus veciem jauniešiem no 36 Eiropas valstīm piedalīties vairākos izaicinājumos. Foto, stāstu, video un ilustrāciju izaicinājumiem katram ir savs ar Eiropu saistīts temats, kas tiks izziņots ik pēc divām nedēļām septembrī un oktobrī.

Konkursa darbus jaunieši varēs iesūtīt kampaņas mājaslapā, kas  šogad ir gan ieguvusi jaunu izskatu, gan arī pieejama latviešu valodā. Tā kā konkurss ir starptautisks, konkursa darbu iesniegšana notiks angļu valodā. Par konkursa darbiem noritēs arī skatītāju balsojums.

 

4. konkursa izaicinājums: “Atklājot Eiropu”

Aizrautību atklāt kaut ko jaunu nevar salīdzināt ne ar ko citu. Tieši tās ir vislielākās kampaņas “Time to Move” vērtības – izpētīt veidus, kā ceļot pa Eiropu, uzzināt par iespējām citās valstīs vai uzzināt par starptautiskiem projektiem. Bet kas tevi visvairāk iedvesmo, iepazīstot Eiropu? Vai tās ir ainavas? Cilvēki? Prieks, iepazīstot jaunas kultūras? Iespēja brīvi ceļot starp valstīm?
Izveido ilustrāciju, kas vislabāk atspoguļo kampaņu “Time to Move” un to, ko nozīmē atklāt Eiropu un iegūsti iespēju laimēt vērtīgas balvas! Tiks nosaukti divi uzvarētāji:

Publiskās balsošanas uzvarētājs (ilustrācija ar vislielāko balsu skaitu konkursa beigās) saņems balvas no  “Time to Move”, kurā ietilpst ūdens pudele, T-krekls un kāršu spēle “Laiks kustēties”. Eurodesk balvas ieguvējs (kuru Eurodesk izvēlas pēc kampaņas Time to Move beigām) saņems Interrail biļeti un 6 mēnešu Spotify Premium kuponu.

Kā piedalīties?
  • radi ilustrāciju A4 formātā ar virsrakstu “Discovering Europe”. Ilustrāciju vari veidot uz papīra, vai izmantojot kādu no dizaina datorprogrammām.
  • ja ilustrāciju radīji uz papīra, nofotogrāfē to, bet digitālu versiju saglabā attēla formātā (.jpg, .png), un augšupielādē darbu konkursa tīmekļa vietnē.
  • aizpildi pārējo pieteikuma formu un piesaki to konkursā!
Dalīties
Translate »