“Time to Move” kampaņas 3. konkursa izaicinājums “Eiropa, manas mājas”

Eurodesk kampaņa "Time to Move"

 

Lai veicinātu dažādu valstu jauniešu izpratni un interesi par Eiropas tematiku un vērtībām, Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk kampaņas “Time to Move” laikā organizē vairākus konkursus. Septembrī un oktobrī jauniešiem būs iespēja piedalīties četros dažādos izaicinājumos, kas būs ne tikai par dažādiem tematiem, bet arī dažādos formātos. Labāko darbu autori katrā izaicinājumā tiks apbalvoti.

Izceļot dažādību un iekļaušanu, jaunais “Time to Move” konkursa formāts piedāvā 13 – 30 gadus veciem jauniešiem no 36 Eiropas valstīm piedalīties vairākos izaicinājumos. Foto, stāstu, video un ilustrāciju izaicinājumiem katram ir savs ar Eiropu saistīts temats, kas tiks izziņots ik pēc divām nedēļām septembrī un oktobrī.

Konkursa darbus jaunieši varēs iesūtīt kampaņas mājaslapā, kas  šogad ir gan ieguvusi jaunu izskatu, gan arī pieejama latviešu valodā. Tā kā konkurss ir starptautisks, konkursa darbu iesniegšana notiks angļu valodā. Par konkursa darbiem noritēs arī skatītāju balsojums.

 

3. konkursa izaicinājums: “Eiropa, manas mājas”

No milzīgajiem Zviedrijas ezeriem līdz saulainajām Spānijas pludmalēm, no Beļģijas ķieģeļu sienu mājām līdz pirtīm Turcijā, Eiropā ir pārsteidzoši dabas dārgumi un cilvēku radīti brīnumi! Kas tevi pārsteidz?
Iepazīstiniet mūs ar savām iecienītākajām vietām kontinentā vai labākajām vietām ap tavu dzimto pilsētu. Parādi to pārējiem, radot radošu īsfilmu līdz 30 sekundēm, un iegūsti iespēju laimēt vērtīgas balvas!

Publiskās balsošanas uzvarētājs (īsfilma ar vislielāko balsu skaitu konkursa beigās) saņems balvas no “Time to Move”, kurā ietilpst ūdens pudele, T-krekls un kāršu spēle “Laiks kustēties”. Eurodesk balvas ieguvējs (kuru Eurodesk izvēlas pēc kampaņas Time to Move beigām) saņems Interrail biļeti un 6 mēnešu Spotify Premium kuponu.

Kā piedalīties?

  • radi līdz 30 sekundēm garu video par savām mīļākajām vietām Eiropā;
  • augšupielādē video YouTube, Instagram vai Vimeo; dalies ar saiti konkursa formā;
  • aizpildi pārējo pieteikuma formu un piesaki to konkursā!
Dalīties
Translate »