Pieteikšanās līdz 25. janvārim! Organizācijām un pašvaldībām iespēja kļūt par starptautiskā jaunatnes informācijas tīkla “Eurodesk” reģionālajiem koordinatoriem vai informācijas punktiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties organizācijas JSPA administrētā Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk reģionālā koordinatora pakalpojumu sniegšanai 2022. gadā vai sadarbībai informācijas punkta statusā 2022. un 2023. gadā. Par reģionālo koordinatoru vai informācijas punktu var kļūt gan nevalstiskās organizācijas, gan arī jauniešu centri, bibliotēkas, skolas vai pašvaldības.

Pieteikšanās tiešsaistē līdz 2022. gada 25. janvārim.

Jauna sieviete ar laptopu

Eurodesk tīklā visā Eiropā šobrīd darbojas vairāk nekā 1500 jaunatnes organizāciju 36 valstīs. Šī tīkla mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem. Eurodesk ar savu darbību atbalsta programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, informējot jauniešus par viņu plašajām iespējām.

Vairāk par Eurodesk var uzzināt šeit vai www.eurodesk.eu tīmekļa vietnē.

Eurodesk reģionālie koordinatori Latvijā:

JSPA atlasīs sešus reģionālā koordinatora pakalpojuma sniedzējus 2022. gadam, vērtējot pretendentu atbilstību.

Eurodesk informācijas punkti Latvijā:

Sadarbības līgums ar informācijas punktiem tiek slēgts uz diviem gadiem (2022. – 2023. gads). Šobrīd Latvijā jau darbojas 27 Eurodesk informācijas punkti.

 

Papildu informācija:
Arita Zvejniece
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
Eurodesk nacionālā koordinatore
Tālr.: +371 67358063
Arita.Zvejniece@jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »