Jauniešus aicina piedalīties kampaņas “Time to Move” aktivitātēs

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus oktobrī iesaistīties Eiropas jaunatnes informācijas tīkla “Eurodesk” kampaņā “Time to Move”, lai iepazītu Eiropas sniegtās mobilitātes iespējas. Tās laikā iespējams piedalīties divos starptautiskos konkursos – sociālo mediju izaicinājumā un T-kreklu dizaina konkursā, kā arī tiešsaistes izlaušanās spēlēs.

Piedalies starptautiskos “Time to Move” konkursos

Jaunieši (13 – 30 gadu vecumā) līdz 31. oktobrim var piedalīties divos starptautiskos “Time to Move” konkursos – sociālo mediju izaicinājumā un T-kreklu dizaina konkursā – un laimēt vērtīgas balvas!

T-kreklu dizaina konkurss

Lai piedalītos T-kreklu dizaina konkursā, jāizveido oriģināls T-krekla dizains par tēmu “Ceļošana pa Eiropu” un jāpievieno tas konkursa tīmekļvietnē. Failu lūgums pievienot tādos formātos kā .png, .jpg vai .jpeg. Svarīgi ņemt vērā, ka dizainu nevar iesniegt .pdf formātā!

Konkursā kopumā tiks noskaidroti astoņi uzvarētāji: pieci dalībnieki, kuri būs saņēmuši visvairāk publisko balsu, savukārt trīs dalībnieki, kurus būs izvēlējušies Eurodesk tīkla pārstāvji. Uzvarētājiem būs iespēja laimēt tādas balvas kā Polaroid kameru, Interrail biļeti un citas, kā arī unikālu iespēju – sava dizaina izmantošanu nākamā gada kampaņas kreklu un citu priekšmetu izgatavošanai!

Sociālo mediju izaicinājums “Parādi savas divas puses”

Savukārt sociālo mediju izaicinājumā “Parādi savas divas puses” jauniešiem jāizveido atraktīvs video, kas sastāv no divām daļām: pirmajā daļā parādot, ka esi nogarlaikojies mājās savā omulīgajā pidžamā, bet otrajā – pēkšņi pārvērties par savu labāko, laimīgāko “es” pasaulē, darot to, kas tev patīk – ceļojot, dziedot, dejojot utml. Video jāpublicē sociālo mediju kanālā Instagram vai TikTok, izmantojot mirkļbirku #TimeToMove2023. Izaicinājuma video piemērs skatāms Eurodesk TikTok profilā.

Katru nedēļu nejauši tiks izvēlēti izaicinājuma dalībnieki, kas iegūs dažādus kampaņas labumus!

Risini uzdevumus izlaušanās spēlēs “Adventures in Berlin” un “Mysteries in Riga”

Lai interaktīvā veidā, risinot uzdevumus un mīklas, uzzinātu par “Eurodesk” tīkla piedāvātajām iespējām, brīvprātīgo darbu un citām tēmām, jaunieši aicināti piedalīties izlaušanās spēlēs “Adventures in Berlin” un “Mysteries in Riga”. Tās veidotas, iedvesmojoties no telpu izlaušanās spēlēm (escape rooms). Tiešsaistes izlaušanās spēles latviešu, kā arī citās valodās, pieejama tiešsaistē timetomove.eurodesk.eu. Video ieskati abās spēlēs pieejami Youtube platformā:

Par “Time to Move”

Kampaņu “Time to Move” Latvijā jau devīto gadu īsteno JSPA, sadarbojoties ar “Eurodesk” reģionālajiem koordinatoriem un informācijas punktiem ar mērķi informēt jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem par iespējām iesaistīties Eiropas projektos, brīvprātīgajā darbā, pašiem rakstīt un īstenot projektus, kā arī iepazīt Eiropu.

Dalīties
Translate »