Eurodesk “Time to Move” konkurss atgriežas jaunā formātā

Eurodesk kampaņa "Time to Move"

 

Lai veicinātu dažādu valstu jauniešu izpratni un interesi par Eiropas tematiku un vērtībām, Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk kampaņas “Time to Move” laikā organizē vairākus konkursus. Septembrī un oktobrī jauniešiem būs iespēja piedalīties četros dažādos izaicinājumos, kas būs ne tikai par dažādiem tematiem, bet arī dažādos formātos. Labāko darbu autori katrā izaicinājumā tiks apbalvoti.

Izceļot dažādību un iekļaušanu, jaunais “Time to Move” konkursa formāts piedāvā 13 – 30 gadus veciem jauniešiem no 36 Eiropas valstīm piedalīties vairākos izaicinājumos. Foto, stāstu, video un ilustrāciju izaicinājumiem katram ir savs ar Eiropu saistīts temats, kas tiks izziņots ik pēc divām nedēļām septembrī un oktobrī.

Konkursa darbus jaunieši varēs iesūtīt kampaņas mājaslapā, kas  šogad ir gan ieguvusi jaunu izskatu, gan arī pieejama latviešu valodā. Tā kā konkurss ir starptautisks, konkursa darbu iesniegšana notiks angļu valodā. Par konkursa darbiem noritēs arī skatītāju balsojums.

Skatītāju balsojuma favorīti katrā izaicinājumā saņems “Time to Move” labumu paku – ūdens pudeli, T-kreklu, “Time to Move” spēļu kārtis. Konkursa noslēgumā četrus labākos darbus izvēlēs arī Eurodesk žūrija. Balvu fonā būs gan InterRail vilciena biļetes, Eastpak mugursomas un koferi, kā arī sešu mēnešu Spotify Premium abonementi.

 

 

Jau no 7. septembra pieejams ir pirmais izaicinājums – foto konkurss “Zaļāka Eiropa”. Klimata pārmaiņas pēdējo gadu laikā politiskajā dienas kārtībā ir bijis svarīgs jautājums, kam steidzīgi jārod risinājums, lai veidotu ilgtspējīgu nākotni. Saskaņā ar Eiropas līmeņa aptauju, klimata pārmaiņas un vides problēmas kā vienu no nozīmīgākajām problēmām redz arī Eiropas Savienības jaunieši. Tāpēc jaunieši ir aicināti iemūžināt fotogrāfijā, kā veicina Eiropas kļūšanu zaļākai, līdz 19. septembra plkst.13:00 augšuplādējot foto kampaņas mājaslapā zem Konkursa sadaļas.

Konkursa apraksts un pieteikšanās pieejama šeit.

“Time to Move” ir jauniešu mobilitāti veicinoša kampaņa, kas kopš 2014. gada oktobrī aptver tiešsaistē un klātienē rīkotus pasākumus jauniešiem visā Eiropā. Aktivitāšu mērķis ir informēt jauniešus par iespējām iesaistīties Eiropas projektos, doties uz ārvalstīm brīvprātīgajā darbā, vai pašiem rakstīt un īstenot projektus, iepazīt Eiropu un iegūt labu pieredzi nākotnei. Kampaņu organizē informācijas tīkls jauniešiem “Eurodesk”, ko Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Dalīties
Translate »