Vidusskolu skolotājus aicina pieteikties eTwinning semināram Bratislavā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina profesionālo izglītības iestāžu un vidusskolu pedagogus, līdz 1. martam pieteikties starptautiskam semināram “Innovation in Secondary Education”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu. Mācības norisināsies no 2023. gada 18. līdz 20. maijam Bratislavā, Slovākijā.

Plašāka informācija par pieteikšanos, prasības pretendentiem un līguma saistībām, kā arī pieteikšanās anketa meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Innovation in Secondary Education”
Laiks: 2023. gada 18. – 20. maijs
Vieta: Bratislava, Slovākija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 2 skolotāji no Latvijas (priekšroka tiks dota profesionālo izglītības iestāžu skolotājiem)

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Bratislavā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Monstera no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »