Tiešraidē varēs skatīties eTwinning minikonferenci par virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošanu izglītībā

Interesē virtuālās realitātes tehnoloģiju izmantošana izglītībā? 29.martā skaties tiešraidi no eTwinning minikonferences! Uzzināsi idejas VR ieviešanai mācību procesā, kā arī kopā ar Vividly unAnatomy Next pārstāvjiem varēsi diskutēt par VR iespējām izglītībā.

Tiešraide būs pieejama:

Diskusija paredzēta kā noslēguma pasākums Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning un Samsung organizētajām mācībām skolotājiem par virtuālās realitātes (VR) tehnoloģiju izmantošanu mācību procesā. Mācībās trīs dienu garumā skolotāju komandām no 12 Latvijas skolām praktiski darbosies ar Samsung Gear VR brillēm, iepazīs dažādas VR platformas un to lietošanas iespējas, kā arī izstrādās eTwinning projektus. Nāc uz konferenci un uzzini, kurai no 12 skolām būs spožākās idejas VR tehnoloģiju izmantošanai mācību procesā un eTwinning sadarbības projektos!

Minikonferences programma (PDF)

Paneļa diskusijā piedalīsies

  • Gunita Kuļikovska, Virtuālās realitātes jaunuzņēmums “Vividly”
    Ekspertīze – Arhitektūra, inovācijas, dizains
  • André Nitzschmann, Virtuālās realitātes jaunuzņēmums “Anatomy Next”
    Ekspertīze – VR izmantošana apmācībām un simulācijām
  • Lana Frančeska Dreimane, LU pedagoģijas doktorantūras programmas studente
    Ekspertīze – VR potenciāls mācīšanās mērķu sasniegšanai, VR mācīšanās saturs un VR pieredžu dizains

12 skolas prezentēs projektu idejas

Minikonferences otrajā daļā mācību dalībnieki sešās komandās prezentēs savas projektu idejas. Klausītāji uzzinās idejas, kā virtuālās realitātes tehnoloģijas apvienot ar eTwinning projektiem un izmantot savā skolā. Pasākums ir lietderīgs visiem skolotājiem un izglītības darbiniekiem, kas vēlas savās stundās integrēt virtuālās realitātes tehnoloģijas.

Dalīties
Translate »