Pirmsskolu skolotājus aicina pieteikties eTwinning semināram Lietuvā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogus, līdz 20.martam pieteikties starptautiskam semināram “Iekļaujoša pirmsskolas izglītība”. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Mācības no 2023. gada 22. līdz 24. maijam notiks Viļņā, Lietuvā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 20.marts. Plašāk par pieteikšanos, prasībām pretendentiem un līguma nosacījumiem eTwinning tīmekļa vietnē.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra dalībnieki pievērsīsies iekļaujošai izglītībai pirmsskolās, paralēli projektu metodes apgūšanai un projektu plānošanai, dalībnieki piedalīsies nodarbībās par iekļaujošu izglītību, daudzvalodību pirmsskolās un vecāku un ģimeņu lomu iekļaujošā pirmsskolas izglītībā.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Lietuvas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests.

Semināra programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Inclusive Early Childhooh Education and Care” (“Iekļaujoša pirmsskolas izglītība”)
Organizatori: Lietuvas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 22. – 24. maijs
Vieta: Viļņa, Lietuva
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 3 skolotāji no Latvijas

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Seminārs Lietuvā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots:  Pavel Danilyuk  no Pexels.com (Creative Commons licence)

 

Dalīties
Translate »