Pirmsskolu skolotājus aicina pieteikties 6h kursiem “Ievads eTwinning”

Līdz 22. janvārim eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pirmsskolu pedagogus un atbalsta personālu pieteikties bezmaksas 6h klātienes kursam. Kurss “Ievads eTwinning” norisināsies 29. janvārī Rīgā, to vadīs eTwinning vēstnieces. Kursam var pieteikties jebkurš pedagogs, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem. Kurss ir bezmaksas.

Kas ir 6h kurss “Ievads eTwinning”?

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Līdzi jāņem savs portatīvais dators un datorpele.

Programma (PDF)

Mērķauditorija: pirmsskolu pedagogi, atbalsta personāls vai pirmsskolas izglītības iestādes vadība ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2024. gada 29. janvāris, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Hotel Mercure, Elizabetes iela 101, Rīga
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 35
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Talsu 2. vidusskolas skolotāja Irina Statņuka un eTwinning vēstniece, Jūrmalas pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” metodiķe Ilze Veidmane un eTwinning vēstniece, Talsu 2. vidusskolas skolotāja Irina Statņuka

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš – šī gada 22. janvāra plkst. 9.00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes.

Mācības ir bezmaksas. eTwinning ceļa izmaksas dalībniekiem nesedz.

Rezultāti tiks paziņoti no 22. un 23. janvāra, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Prasības pretendentiem:

  • Pirmsskolas pedagogs, atbalsta personāls vai pirmsskolas izglītības iestādes vadība
  • Vēlas plānot un īstenot mācību projektu savā izglītības iestādē.

Radās jautājumi?

Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning 6h kurss + norises vieta”).

Dalīties
Translate »