Pirmsskolu pedagogiem iespēja pieteikties starptautiskam eTwinning semināram Dānijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu skolotājus līdz 25.jūlijam pieteikties mācībām “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”.

Mācības no 2022. gada 7. līdz 9. septembrim notiks Esbjergā, Dānijā. Semināru organizē Dānijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Semināra darba valoda – angļu.

Ko iemācīsies?

Semināra laikā dalībnieki apskatīs tādas tēmas kā digitalizācija, mācīšanās caur rotaļu, tehnoloģijas pirmsskolas izglītības iestādēs un ārpus tās. Dalībnieki iepazīsies ar Ziemeļvalstu un Dānijas pedagoģijas pamatprincipiem, izmēģinās rotaļīgu mācīšanos ar tehnoloģiju starpniecību, veidos kontaktus ar eTwinning tīkla skolotājiem. Seminārs piedāvās gan īsas prezentācijas, gan daudzas praktiskas aktivitātes, kurās dalībnieki mācās kopā un plāno sadarbības projektus, kurus pēc tam varēs īstenot kopā ar bērniem.

Informācija Dānijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Prasības pretendentiem:

  • var sazināties angļu valodā;
  • pēc semināra gatavs īstenot eTwinning projektu savā izglītības iestādē;
  • gatavs izplatīt informāciju par eTwinning sava reģiona izglītības iestādēs (vismaz 2 uzstāšanās vai publikācijas 3 mēnešu laikā pēc pasākuma).

Pieteikšanās

Plašāka informācija par pasākumu un pieteikšanās anketa meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Jautājumus par semināru var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „Pirmsskolas seminārs Dānijā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Fotogrāfijas autors un avots: MART PRODUCTION no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »