Pirmsskolas skolotājus aicina pieteikties mācībām par eTwinning sadarbības projektu organizēšanu

Pirmsskolas skolotāj! Ja vēlies uzzināt kas ir projektu metode, kas ir eTwinning projekts un kā tādu īstenot savā bērnudārzā, līdz šī gada 22,jūnijam piesakies eTwinning mācībām pirmsskolām! Nodarbības no 2019. gada 14.līdz 16.augustam notiks Valmierā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 22.jūnijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies

Mācību mērķis ir veicināt pirmsskolas skolotāju izpratni par projektu metodes izmantošanu mācību darbā. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām. Skolotāji seminārā praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai, kā arī soli pa solim plānos eTwinning sadarbības projektus. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „eTwinning projektu organizēšana pirmsskolā”
Laiks: 2019.gada 14.-16.augusts
Vieta: Viesnīca Wolmar, Tērbatas 16a, Valmiera
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Nodarbības vada: Edīte Sarva (Iespējamā Misija) un Kristīna Bernāne (Priekuļu pirmsskolas izglītības iestāde “Mežmaliņa”)

Prasības pretendentiem

  • Pirmskolas pedagogs
  • reģistrējies www.etwinning.net
  •  interese īstenot eTwinning projektus

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības pirmsskolām”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h).

Foto: Pixabay.com by rawpixel (Creative Commons)

Dalīties
Translate »