Piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam!

Ja darbojies vienā vai vairākos eTwinning projektos un vēlies saņemt novērtējumu par to, piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam! To iespējams izdarīt, aizpildot pieteikuma anketu eTwinning Live sadaļā „Projekti”– pieteikties kvalitātes sertifikātam (pirms tam autorizējoties savā eTwinning profilā).

Sertifikātu par projektu piešķir skolotājam, kurš to piesaka. Ja projektā darbojas vairāki skolotāji no iestādes, katrs sertifikātam piesakās individuāli, pieteikumā izvērtējot savu ieguldījumu projektā.

Pamācība, kā pieteikt projektu Nacionālajam kvalitātes sertifikātam (PDF)

KĀPĒC PIETEIKT?

Kvalitātes sertifikāts apliecina Tavus sasniegumus un ieguldīto darbu eTwinning projektā. Sertifikāts apliecina arī skolēnu aktivitāti projektā, tāpat tas apliecina arī skolas iesaistīšanos Eiropas skolu sadarbības projektos. Skolēnu sertifikāts būs pieejams pēc tam, kad projektam būs piešķirts Nacionālais kvalitātes sertifikāts!

eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts ir galvenais priekšnoteikums Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikāta saņemšanai, kā arī, lai savu projektu pieteiktu konkursam “Nacionālā eTwinning balva”.

KRITĒRIJI

Lai projekts iegūtu eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu, tam vērtēšanā jāiegūst vismaz 6 no 18 punktiem, vērtējot pēc 6 kritērijiem:

  1. Skolēnu iesaiste
  2. Sasaiste ar mācību procesu
  3. Komunikācija starp parteriem
  4. Sadarbība ar partneriem
  5. IKT lietojums projektā
  6. Rezultāts.

Plašāk par projekta vērtēšanas kritērijiem

TERMIŅI

Projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam vari pieteikt visu gadu, bet tikai pēc tam, kad projekts ir noslēdzies.

Dalīties
Translate »