Piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam!

Ja darbojies vienā vai vairākos eTwinning starptautiskajos projektos un vēlies saņemt novērtējumu par to, piesaki savu projektu eTwinning Nacionālajam kvalitātes sertifikātam! To iespējams izdarīt Eiropas Skolu izglītības platformā, aizpildot pieteikuma anketu eTwinning sadaļā pie katra starptautiskā projekta.

Sertifikātu par starptautisku projektu piešķir skolotājam, kurš to piesaka. Ja projektā darbojas vairāki skolotāji no iestādes, katrs sertifikātam piesakās individuāli, pieteikumā izvērtējot savu ieguldījumu projektā.

Pamācība, kā pieteikt projektu Nacionālajam kvalitātes sertifikātam (PDF)

Kāpēc pieteikt?

Kvalitātes sertifikāts apliecina Tavus sasniegumus un ieguldīto darbu starptautiskajā eTwinning projektā. Sertifikāts apliecina arī skolēnu aktivitāti projektā, tāpat tas apliecina arī skolas iesaistīšanos Eiropas skolu sadarbības projektos. Skolēnu sertifikāts būs pieejams pēc tam, kad projektam būs piešķirts Nacionālais kvalitātes sertifikāts!

eTwinning Nacionālais kvalitātes sertifikāts ir galvenais priekšnoteikums Eiropas eTwinning kvalitātes sertifikāta saņemšanai, kā arī, lai savu projektu pieteiktu konkursam “Nacionālā eTwinning balva” vai pieteiktos “eTwinning Skola” statusam.

Kritēriji

Lai projekts iegūtu eTwinning Nacionālo kvalitātes sertifikātu, tam vērtēšanā  jāiegūst vismaz 13 no 25 punktiem, vērtējot pēc 5 kritērijiem:

1) Pedagoģiskā pieeja;
2) Sasaiste ar mācību procesu;
3) Sadarbība starp partnerskolām;
4) IKT lietojums;
5) Rezultāts.

Pievērs īpašu uzmanību jaunajiem projekta vērtēšanas kritērijiem! Tajos ir iekļauti izslēdzošie punkti, kā arī neaizmirsti rūpīgi aprakstīt, kā skolēni no dažādām izglītības iestādēm sadarbojās savā starpā.

Plašāk par projekta vērtēšanas kritērijiem

Termiņi

Lai gan Latvijā nav striktu datumu, kuri jāievēro, piesakoties Nacionālajam kvalitātes sertifikātam, dažreiz ir jāņem vērā citas aktivitātes eTwinning. Piemēram, 2024. gada janvāra noslēgumā tiks veikta priekšatlase eTwinning Skolu pieteikumiem. Lai kvalificētos uz šo statusu, pēdējo divu gadu laikā pirms skolu atlases, vismaz vienam pedagogam ir jāsaņem Nacionālais kvalitātes sertifikāts par starptautisku projektu. Ja plāno pieteikt savu skolu šim statusam, noteikti aizpildi pieteikumu!

Dalīties
Translate »