Pieejams video no vebināra par e-grāmatām

Vakar eTwinning organizētais vebinārs “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanas rīki mācību procesā un eTwinning projektos” pulcēja plašu skatītāju skaitu. Tiešsaistes semināra vadītāja Anna Beļska (eTwinning vēstniece, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja) dalījās savā pieredzē dažādu e-grāmatu veidošanā un izmantošanā ikdienas darbā, kā arī eTwinning projektos.  

E-grāmatas rīks, kas piemērota katra zināšanām un spējām

E-grāmata ir lielisks eTwinning sadarbības projekta gala produkts, pie kura var strādāt dažāda vecuma skolēni. Internetā piedāvāto rīku klāsts ir plašs, tāpēc katrai vecuma grupai un skolotāja prasmēm ir iespējams atrast vispiemērotāko. Šī vebinārā dalībnieki iepazina trīs rīkus – Storyjumper, BookCreator un Pixton. Vebināra laikā dalībnieki izpētīja rīku piedāvātās iespējas, izanalizēja rīku priekšrocības un trūkumus, iepazina sadarbības iespējas un gatavu darbu piemērus.

Vebinārā apskatītie rīki:

Vebināra materiāli un ieraksts

Šoreiz vebinārs bija piepildīts ar reāllaika aktivitātēm un uzdevumiem, tāpēc prezentācijas nav. Skaties video, seko līdzi aktivitātēm un darbībām, lai iemācītos lietot vebināra laikā apskatītos e-grāmatu rīkus!

https://youtu.be/C4s6NwrdvGg

Citi vebināri par rīkiem

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests pēdējo gadu laikā ir organizējis vairākus tiešsaistes seminārus par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem (IKT). Informāciju par aktuālākajiem IKT rīkiem tagad iespējams atrast vienuviet – IKT rīku infografikā. Ja vēlies izvirzīt sev jaunus mērķus profesionālajā pilnveidē, skaties eTwinning vebināru ierakstus, kuros pedagogi dalās savās zināšanās par konkrētu rīku lietojumu un lietderību mācību darbā.

 

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

 

Attēla autors un avots: Perfecto Capucine, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »