Pieejams ieraksts no vebināra par skolēnu sadarbību tiešsasitē

16. martā norisinājās eTwinning organizētais vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē: rīki un metodes” par dažādiem rīkiem un metodēm starpskolu skolēnu sadarbības plānošanā un īstenošanā tiešsaistē. Vebināru vadīja eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe un kursa “Projekta darbs” vadītāja, Skola2030 eksperte, LU Izglītības zinātņu doktorantūras studente Edīte Sarva.

Vebināra saturs

Kopā ar eTwinning vēstnieci Edīti Sarvu dalībnieki iepazina starpskolu skolēnu tiešaistes grupu veidošanas aizkulises – kāpēc to vajag, kādi ir riksi un ieguvumi, ko sagaidīt no skolēniem un kādu atbalstu jāsagatavo, lai viss noritētu veiksmīgi.

Vebināra dalībnieki iepazina arī dažādus digitālos risinājumus, ar kuru palīdzību organizēt skolēnu sadarbību tiešsaistē, tai skaitā uzskaitot dažādo rīku plusus un mīnusus. Digitālie rīki lieti noder ne tikai grupu saziņai, bet arī to veidošanai, plānošanai, organizācijai un atgriezeniskās saites iegūšanai. Piemēram, grupu sadalījumu var iepriekš ieplānot, bet ir iespējams izmantot arī digitālos rīkus, lai tās sadalītu nejaušā kārtībā. Edīte demonstrēja kā strādā rīks Online-Stopwatch, taču ir pieejami arī citi rīki.

Savukārt vairāk par grupu veidošanos, attīstību un to sadarbību, kā arī iekšējo saliedētību, komunikāciju var uzzināt eTwinning vebinārā “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?”, kuru vadīja Joanna Kristīne Golubeva, profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju trenere.

Noderīgi

Neaizmirsti reģistrēties vebināram, kurā starptautisko skolēnu grupu organizēšanu būs iespējams iepazīt jau no praktiskā skata punkta. Trīs pedagoģes dalīsies savā pieredzē, lai atspoguļotu, kā viņas ir organizējušas un īstenojušas šāda veida grupu darbu. Tāpat uzzināsi arī noderīgus padomus un mācīsies no pieredzes, ko nevajadzētu darīt.

Tēma: “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē (pieredze)”
Laiks:
2023. gada 22. marts plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Reģistrācijas anketa
Darba valoda: latviešu

Vebināra materiāli un ieraksts

 

Attēla autors un avots: MART PRODUCTION, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »