Pieejams ieraksts no vebināra par Nearpod interaktīvo mācību rīku

 23. martā eTwinning organizētais vebinārs “Nearpod rīks interaktīvas mācību stundas veidošanai” pulcēja plašu skatītāju skaitu. Tiešsaistes semināra vadītāja Anna Beļska (eTwinning vēstniece, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja) dalījās savā pieredzē, izmantojot šo rīku. Papildus dalībniekiem tika demonstrētas dažādās aktivitātes, kuras iespējams izveidot Nearpod platformā. 

Nearpod rīks interaktīvai stundai

No daudziem skolotājiem saņemtas atsauksmes, ka Nearpod ir lielisks rīks interaktīvai mācību stundai gan klātienē, gan attālināti, un šī vebināra laikā arī paši par to varējām pārliecināties. Nearpod piedāvā daudz dažādas iespējas veikt formatīvo vērtēšanu reāllaikā ar aptauju, virtuālo sienu, atvērto jautājumu un dažādu spēļu palīdzību. Tev kā skolotājam būs iespēja detalizēti redzēt katra skolēna iesaisti mācību stundas laikā, kā arī iegūsi tūlītēju atgriezenisko saiti par to, cik saprotams ir stundas temats skolēniem.

Jaunus rīkus apgūt nav viegli – tam nepieciešams laiks, iedziļināšanās un eksperimenti, taču labās ziņas ir tādas, ka šis rīks pēc būtības apkopo jau vairākus citus rīkus, kuri strādā ļoti līdzīgi, piemēram Padlet, Answergarden, Kahoot, u.c. Ja esi jau pazīstams ar kādu no šiem rīkiem, tad apgūt Nearpod nebūs ļoti sarežģīti.

Citi vebināri par rīkiem

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests pēdējo gadu laikā ir organizējis vairākus tiešsaistes seminārus par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem (IKT). Informāciju par aktuālākajiem IKT rīkiem tagad iespējams atrast vienuviet – IKT rīku infografikā. Ja vēlies izvirzīt sev jaunus mērķus profesionālajā pilnveidē, skaties eTwinning vebināru ierakstus, kuros pedagogi dalās savās zināšanās par konkrētu rīku lietojumu un lietderību mācību darbā.

Vebināra materiāli un ieraksts

Šoreiz vebināram nav prezentācijas, kurai sekot, jo vebinārs norisinājās reāllaika mācību stundas variantā, kur pedagogi pildīja dažādus uzdevumus un iejutās skolēnu lomā. Aicinām rūpīgi sekot līdzi vebināra ierakstam un paralēli darboties Nearpod vietnē, lai izmēģinātu veidot dažādās aktivitātes.

 

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

 

Attēla autors un avots: Alena Darmel, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »