Pieejams ieraksts no vebināra par eTwinning projektu pieredzi pirmsskolās

25. janvārī norisinājās eTwinning organizētais vebinārs “eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”. Vebināru vadīja trīs dažādu pirmsskolas iestāžu pārstāves – Dita Holla (Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis”), Kristīne Salīte (Ludzas novada Blontu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde) un Anna Baltrūne (Daugavpils 21. pirmsskolas izglītības iestāde).

Dažādas perspektīvas – kopējs labums

eTwinning sadarbības projekts ir veids, kā paspilgtināt ne tikai bērna, bet arī pedagoga ikdienu. Šo sajūtu ļoti labi ilustrēja pieredzes vebināra vadītājas. Katra no pedagoģēm prezentēja savu dalību j projektos no atšķirīgas perspektīvas, izceļot pozitīvos aspektus, ko skolotāji un pirmsskolēni iegūst, piedaloties sadarbības projektos. Īpaši tika izcelts, ka pirmsskolēni azartiski iesaistās projektos un labprāt uzņemas iniciatīvu, lai skolotāju izvēlētos tematus paplašinātu un iekrāsotu ar savām idejām un jautājumiem.

Dita Holla dalījās ar savu dažādu tehnoloģiju un robotu izmantošanu pirmsskolās. Viņa ieskicēja arī to, kā Alūksnes PII “Sprīdītis” organizē komandas darbu iestādes ietvaros, lai veiksmīgi piedalītos nacionāla un starptautiska mēroga projektos. Kristīne Salīte stāstīja par savu pirmo sastapšanos ar eTwinning, par to, kā pagājušā gada veiksmīgākais nacionālais projekts tapa, kā arī dalījās ar galvenajām atziņām par projekta īstenošanu. Savukārt Anna Baltrūne  dalījās pieredzē par dažādu projektu īstenošanu, minēja interesantu mācību rīku STEM priekšmetos ieinteresētākajiem skolotājiem un ilustrēja galvenās atziņas, kuras ir guvusi gan kā projekta dalībnieks, gan projekta koordinators.

Pieredze citos projektos

Pagājušajā gada janvārī norisinājās līdzīgs pieredzes vebinārs, kurā runāja četras pirmsskolu pārstāves. Ja tevi interesē kolēģu dažādā pieredze un ieguvumi projektā, droši noskaties arī 2022. gada vebināru  eTwinning sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”.

Vebināra materiāli un ieraksts

D. Hollas prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 0:00-32:15)
K. Salītes prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 32:16-57:37)
A. Baltrūnes prezentācija – lejuplādē un seko līdzi. (Video: 57:38-1:21:41)

https://youtu.be/QR7bXD_4e7k?t=3459

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTube, atrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

 

Attēla autors un avots: Oleksandr Pidvalnyi, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »