Pieejams ieraksts no pieredzes apmaiņas vebināra par starptautisku skolēnu grupu organizēšanu

22. martā norisinājās eTwinning organizētais pieredzes apmaiņas vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē (pieredze)”. Vebināra laikā skolotāji un eTwinning projektu īstenotāji varēja iepazīties ar praktisku pieredzi starptautisku starpskolu grupu organizēšanā sadarbības projektos.

Par vebināru

Vebinārā trīs pieredzējušas eTwinning skolotājas dalījās pieredzē organizējot grupu darbu skolēniem tiešsaistē. Skolotājas pastāstīja gan par veiksmēm, gan neveiksmēm, kā arī par to kas īpaši patika skolēniem, tos motivēja darboties un kāds bija skolotāju ieguldītais darbs to visu plānojot un īstenojot. Pieredzes ir dažādas, tāpēc arī no katras skolotājas stāstītā var iegūt kaut ko jaunu!

Vebināru vadīja Laura Lauksarga (Jūrmalas Pumpuru vidusskolas skolotāja), Anna Beļska (eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja), Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas Komercskola” skolotāja).

Pieredze citos projektos

Mēs bieži rīkojam pieredzes apmaiņas vebinārus, kuros tu vari iepazīt to, kā strādā citi kolēģi. Šie vebināri parasti fokusējas uz konkrētu tēmu vai mācību procesa aspektu, bet tajos vienmēr tiek rādīta un stāstīta reālās dzīves pieredze projektos. Ja tevi interesē, cik dažāda ir šī pieredze un vēlies mācīties kopā ar kolēģiem, tad iepazīsties ar pieejamiem vebināru ierakstiem:

Ja vēlies uzzināt vairāk par starpdisciplinārā kursa “Projekta darbs” īstenošanu eTwinning sadarbības projekta ietvaros, noskaties vebināru “Starpdisciplinārā kursa “Projekta darbs” īstenošana eTwinning projektā”. Vebinārā ilustrēts, kā skolēniem veicās, kādi bija klupšanas akmeņi, kas izdevās un kāpēc īstenot kursu kā eTwinning sadarbības projektu ir laba ideja.

“Svešvaloda nav šķērslis starptautiskam projektam” ir vebinārs, kuru vadīja trīs eTwinning vēstnieces, kuras nav svešvalodu skolotājas un kuras ikdienā veiksmīgi īsteno starptautiskus projektus.

Pieredze pirmsskolu projektos

2023. gada janvārī norisinājās pieredzes vebinārs eTwinning nacionālo un starptautisko sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”, kurā runāja četras pirmsskolu pārstāves.

Ja tevi interesē kolēģu dažādā pieredze un ieguvumi projektā, droši noskaties arī 2022. gada vebināru eTwinning sadarbības projektu pieredze pirmsskolās”.

Savukārt vebinārs “Kā pedagogiem palīdzēt pirmsskolas bērniem darīt pašiem?” bija par pirmsskolas bērnu patstāvības veicināšanu.

Šo un citu vebināru ierakstus iespējams noskatīties sadaļā Tālākizglītība vai Vebināru ieraksti. Lai video jaunumus uzzinātu pirmais, dodies uz mūsu YouTubeatrodi mūsu kanālu un spied “Abonēt”.

Vebināra ieraksts un materiāli

Materiāli pieejami eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

 

Attēla autors un avots: Content Pixie, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »