Mācības valodu skolotājiem par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm

Ja vēlies uzzināt, kā ar stāstu veidošanas un jaunrades metodēm motivēt savus skolēnus apgūt humanitāros priekšmetus, līdz 22.jūnijam piesakies eTwinning mācībām par stāstu stāstīšanas un veidošanas metodēm sadarbībā ar Ziedoņa muzeju! Nodarbības no 2019. gada 26.līdz 28.augustam notiks Siguldas novadā.

Pieteikšanās termiņš – šī gada 22.jūnijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies?

Mācību nodarbību laikā skolotājiem būs iespēja apgūt dažādas mācību metodes un IKT rīkus (daudzveidīgus lasīšanas uzdevumus, radošo darbu veidošanu, stāstu veidošanu), ko var izmantot mācību stundās dažādu prasmju attīstīšanai skolēniem. Tāpat skolotāji apgūs mācību projektu plānošanas un īstenošanas soļus, kā arī paši plānos un reģistrēs sava mācību projekta ideju, izmantojot eTwinning piedāvātās iespējas. Savukārt Imanta Ziedoņa muzeja apmeklējuma laikā skolotājiem būs iespēja piedalīties jaunrades nodarbībās un muzeja speciālistu vadībā apgūt praktiskas metodes radošās domāšanas attīstīšanai skolēniem mācību stundās. Mācību nodarbību laikā apgūtās metodes skolotājiem būs iespēja praktiski izmēģināt un plānot šo metožu izmantošanu mācību darbā ar saviem skolēniem. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Anna Beļska (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija) un Natālija Karpenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola).

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: “Stāstu stāstīšana un veidošana sadarbībā ar Ziedoņa muzeju”
Laiks: 2019.gada 26.-28.augusts
Vieta: SPA Hotel “Ezeri”, Siguldas pagasts, “Ezeri”
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Nodarbības vada: Anna Beļska (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija), Natālija Karpenko (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

Prasības pretendentiem

  • Valodu vai humanitāro priekšmetu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 7.līdz 19.gadiem
  • reģistrējies www.etwinning.net
  •  interese īstenot eTwinning projektus

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības par stāstu stāsīšanu”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h).

Foto: Imanta Ziedoņa muzeja tīmekļa vietne

Dalīties
Translate »