Mācības par Actionbound mobilās lietotnes izmantošanu mācību procesā

Ja meklē jaunas metodes, kā savus skolēnus “izkustināt” un uzdevumus dažādos priekšmetos iznest ārpus klases, līdz 22,jūnijam piesakies eTwinning mācībām par Actionbound pilsētvides orientēšanas lietotnes izmantošanu mācību procesā! Nodarbības no 2019. gada 19.līdz 21.augustam notiks Rīgā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 22.jūnijs (plkst 24:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Mācības ir bezmaksas.

Ko iemācīsies?

Ttrīs mācību dienās skolotājiem būs iespēja praktiski darboties ar mobilo pilsētvides orientēšanas lietotni Actionbound, pašiem plānot un izveidot maršrutus/ uzdevumus, lai tos integrētu savās mācību stundās atbilstoši sava priekšmeta specifikai. Nodarbībās skolotāji uzzinās citu kolēģu pieredzi sadarbības projektu organizēšanā, dalīsies ar savu pieredzi un idejām. Skolotāji praktiski izmēģinās eTwinning Live platformas un citus tiešsaistes rīkus projekta organizēšanai, kā arī soli pa solim sadarbībā ar citiem skolotājiem plānos eTwinning sadarbības projektus. Nodarbības vadīs eTwinning vēstnieces Liene Dreimane (Iespējamā Misija) un Tatjana Gvozdeva (BJC “Rīgas Skolēnu pils”).

Par Actionbound lietotni

Actionbound ir 2012.gadā radīta mobilā lietotne, kur ikviens var izveidot savu unikālu maršrutu ar dažādiem uzdevumiem. Spēlētājiem, savukārt uzdevums jārisina pastaigas laikā, sekojot norādēm lietotnē. Uzdevumi var būt dažādi. Atrast kādu nozīmīgu objektu, atbildēt uz jautājumu par to, nofotografēties vēsturiski nozīmīgā vietā utt. Par katru pareizi izpildītu uzdevumu dalībnieks saņem punktus. Individuālai lietošanai šī spēle ir pieejama bez maksas. Spēli bieži pielieto tūrismā, tādējādi iepazīstot jaunas vietas, bet mācību procesā to lieliski var izmantot arī skolēnu zināšanu pārbaudei – vēsturē, kultūras vēsturē, ģeogrāfijā, kā arī citos mācību priekšmetos – bioloģijā (pētot, piemēram, dabu) vai matemātikā (veicot aprēķinus dabā). Publiski pieejamās spēles vari atrast šeit.

Mācību programma (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Dalībnieki: skolotāji ar vēlēšanos veidot sadarbības projektus
Tēma: „Actionbound pilsētvides orientēšanas lietotne mācību procesam un eTwinning projektiem”
Laiks: 2019.gada 19.-21.augusts
Vieta: Viesnīca “Wellton Riverside”, 11. Novembra krastmala 33, Rīga
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 24
Nodarbības vada: Liene Dreimane (Iespējamā Misija) un Tatjana Gvozdeva (BJC “Rīgas Skolēnu pils”)

Prasības pretendentiem

  • Dažādu priekšmetu skolotājs, kas māca skolēnus vecumā no 7.līdz 19.gadiem
  • reģistrējies www.etwinning.net
  • interese īstenot eTwinning projektus

Noteikumi un izmaksas

eTwinning sedz dalības maksu, viesnīcas un ēdināšanas izdevumus. Jautājumus par mācībām var uzdot rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības par Actionbound”) vai zvanot uz 67358067. Rezultāti tiks paziņoti nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (24h).

Dalīties
Translate »